Фільтр
Ціна  38 - 3500 грн.
Виробник

Категорії

Акрилові фарби

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Yellow, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Yellow №7360 водна основа кольори від..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Yellow, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Yellow №7370 водна основа кольори від..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Іриска, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Іриска №9020 водна основа кольори від..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Біла, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Біла №0001 водна основа кольори відмі..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Бірюзова, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Бірюзова №2067 водна основа кольори в..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Баклажанова, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Баклажанова №7022 водна основа кольор..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Бежева пустеля, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Бежева пустеля №0357 водна основа кол..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Бежева, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Бежева №0355 водна основа кольори від..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Бордо, 25 мл. Відсутній
Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Бордо, 25 мл.
38 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Бордо №2000 водна основа кольори відм..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Винна, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Винна №2002 водна основа кольори відм..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Вишнева, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Вишнева №2004 водна основа кольори ві..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Дафні зелений, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Дафні зелений №8030 водна основа коль..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Жовта диня, 25 мл. Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Жовта диня, 25 мл. Відсутній
Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Жовта диня, 25 мл.
51 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Жовта диня №0590 водна основа кольори..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Жовтий оксид, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Жовтий оксид №1750 водна основа кольо..

Акрилова фарба Cadence Premium Acrylic Paint Жуйка, 25 мл.
63 грн.

Основні характеристики фарби Cadence Premium Acrylic Paint Жуйка №9038 водна основа кольори відм..

Показано від 1 до 15 з 580 (всього сторінок: 39)

Акрилові фарби з'явилися у 1955 році. Liquitex вигадали нову фарбу, їй можна було малювати мазками, як маслом, або розводити її водою, як акварель, отримуючи тонкі лесування. Що найдивовижніше, вона сохла за кілька хвилин, і нею можна було виписувати багато шарів, добиваючись об'ємності роботи. На чорних поверхнях акрил виглядає ще яскравішим, ніж на білих, не губиться, навпаки, світиться зсередини. Завдяки швидкому висиханню, акрилом можна писати не тільки по полотну та паперу, але й по дереву та металу. Різноманітні медіуми можуть додати ефекти переливу, грануляції або сильно уповільнити висихання, дозволяючи працювати мокрим по мокрому, начебто це акварель.
Ці особливості зробили акрил найпопулярнішим матеріалом для живопису у світі.
Акрилова фарба – це частинки пігменту, змішані з акриловою полімерною емульсією.

З чого роблять акрилові фарби

 1.     Пігмент. Натуральні з органіки або мінералів або синтетичні пігменти подрібнюють до мікрочастинок, і вони перебувають у фарбі у стані суспензії, не перемішуючись. Пігменти самі не чіпляються за поверхню, на яку ви наносите фарбу.
 2. В'яжуча речовина. Це акриловий полімер, в напіврідкому вигляді в ньому є частина води, потім вона випаровується і полімер утворює щільну плівку. Завдяки йому фарба залишається на одному місці та щільно присихає до поверхні.
 3. Транспорт. У разі акрилу це вода. Поки фарба ще у стані емульсії, вода допомагає наносити фарбу рівним шаром, підправляти деталі. Потім вода випаровується і фарба тримається на одному місці. Залишається щільна плівка, наповнена кольоровими частинками пігменту.

Божественність акрилових фарб

 • З акрилом ви можете малювати у будь-якій техніці. Експресивна абстракція або дрібні деталі гіперреалізму, на ваш вибір, акрил дозволить вам зробити будь-що.
 • Акрил пристає майже до будь-якої поверхні. Бажаєте розфарбувати дерев'яний зріз? Будь ласка. Старий металевий підніс готовий стати шедевром сучасного мистецтва? Акрил упорається. Вам хочеться носити мистецтво із собою? У nail art акрил використовується найчастіше, на одному нігті поміститься всесвіт, треба тільки пензлик менший та збільшувальне скло.
 • Різні формати, види та консистенції. Бажаєте набирати фарбу зі баночки, як у дитинстві – є баночки. Подобаються тюбики своєю чистотою та акуратністю – акрил буває і в тюбиках. Він навіть буває в дой-паках, схожих на м'яку упаковку з-під рідкого мила.
 • Розмиваються водою, поки не висохли і не змиваються, коли висохли. Це означає, що ви можете прибрати будь-яку помилку або неточний рух, а готова картина вже не боїться дощу, води і вогкості.
 • Не пахнуть і не спалахують. Найприємніше, мабуть, це відсутність запаху. Коли ви сидите за роботою, а з вікна заходить зовсім не свіже повітря, запах масляних фарб зведе вас з розуму, а з акрилом ви можете працювати без перерви стільки, скільки знадобиться.
 • Фарба висохне вже за 10 хвилин. Це швидше, ніж сохне акварель. Більше того, одразу після цього ви можете наносити новий шар і не боятися, що фарба змішається та буде бруд. Для багатошарових довгих робіт це спасіння. І вам навіть не потрібно тягати із собою фен.
 • Акрил гнучкий. З фарбами Soft Body ви можете зробити яскраве заливання потіками та розлученнями фарби, дати їй висохнути, а потім просто підняти її та використовувати для скульптури або 3D інсталяції. Ще це означає, що фарба на картині не потріскається з часом, а залишиться в такому вигляді, як ви її намалювали.

Поради початківцям

 • Розводити водою акрил можна не більше ніж на 25%. Інакше він розтечеться і перестане схоплюватись за поверхню. Навіть після висихання він може гірше утримуватися на поверхні. Якщо хочете, щоб акрил поводився як акварель, використовуйте спеціальний медіум. Це те саме, що й фарба, тільки без додавання пігменту. Тоді кольори будуть м'якшими і прозорішими, а після висихання будуть відмінно триматися на поверхні.
 • Поки акрил вологий, кольори не такі яскраві, як насправді. Після висихання акрил стає яскравішим і темнішим. Акрил від Liquitex найближче до правди у мокрому стані.
 • Акрил м'який, коли тепло. Тому взимку намагайтеся особливо акуратно поводитися з акриловими картинами, не згортати їх у рулони і не складати, інакше на холоді нижче 10 градусів акрил може потріскатися.

Найкращі бренди акрилових фарб

 • Lefranc&Bourgeois – хіміки фарб із 300-річною історією. Їх акрил створений на основі синтетичної гуми, тому він відмінно тягнеться, пристає до будь-якої поверхні, висихає швидко, і що найголовніше - їхня палітра кольорів особливо насичена. Завдяки м'якій консистенції фарбами малювати приємно, ви відчуваєте легкість та свободу рухів. Чудово працює з об'ємами, ви можете збудувати гірку до 8 см над папером. Спробуйте новий вид мистецтва - об'ємний живопис
 • Rosa – наші українські виробники арт-товарів. Відмінний варіант для початківців, або якщо хочеться обережно спробувати новий матеріал, не витрачаючи відразу гроші на професійний набір. Фарба не настільки насичена і зручна для накладання, зате можна купити великий набір і експериментувати на втіху без почуття, що ви даремно витрачаєте скарби в маленьких тюбиках.
 • Liquitex – саме вони винайшли акрил. А це означає, що їх рецепт класичний, найбільш правильний. Завдяки їм акрил сподобався художникам у всьому світі. З 1955 року вони безперервно покращували рецепт свого винаходу, роблячи фарби все більш комфортними у роботі, яскравими та міцними. Якщо ви берете їх набір - будьте певні, кольори, які ви бачите на палітрі у мокрому вигляді, будуть такими ж на картині. Liquitex досягли відповідності мокрого кольору сухому, а значить з їх фарбами легше підібрати найтонші відтінки.
 • Amsterdam від RoyalTalens – акрил, який люблять студенти в Америці, Німеччині, Франції, Індії, Італії та Індонезії. RoyalTalens спеціалізуються на арт-матеріалах для студентів, тому у них найкраще поєднання ціни та задоволення. Якщо хочеться спробувати акрил, розкрити його можливості, поекспериментувати зі змішаними техніками, погратись із медіумами – це чудовий вибір. Їх акрил поводиться саме так, як належить акрилу, ніяких сюрпризів, яскраві кольори, добре поєднується і лягає на поверхню.
Ну все. Приємного вам плавання у новому матеріалі для творчості. Головне у хобі це задоволення, а акрил це найзручніший матеріал для живопису.