Набір акрилових фарб AMSTERDAM Standard, відтінки сірого, 12 шт, туби по 20 мл, RoyalTalens

Артикул: 17820600

Виробник: RoyalTalens

Наявність: В наявності

Набір акрилових фарб AMSTERDAM від нідерландського виробника Royal Talens. Подарунковий набір акрилових фарб для живопису та декору. Набір акрилових фарб на 12 кольорів. Професійні акрилові фарби AMSTERDAM в наборі.

Набір акрилових фарб AMSTERDAM Standard, відтінки сірого, 12 кольорів, картон, RoyalTalens

  • Виробник: RoyalTalens
  • Країна: Нідерланди
  • Назва набору: Acrylic paint grey set
  • Серія: AMSTERDAM Standard
  • Кількість кольорів: 12 шт
  • Пакування: картон
  • Призначення: живопис, декор
  • Тип: набір


Набір акрилових фарб AMSTERDAM Standard “Acrylic paint grey set" від бренду RoyalTalens, який відомий своїми високоякісними художніми матеріалами в усьому світі. Набір містить 12 тюбиків акрилової фарби різних кольорів, які можна використовувати для виконання проєктів будь-якої складності та написання живописних або декоративних картин.

Акрилові фарби Amsterdam серії Standard відомі своїми високоякісними пігментами, які створені таким чином, щоб бути світлостійкими та довговічними. Фарби також дуже універсальні, їх можна використовувати на різних поверхнях, включаючи полотно, папір і дерево. Фарба середньої в'язкості, ідеально підходить для передачі різноманітних текстур. Формула на водній основі без запаху, яка після висихання стає водонепроникною та стійкою. 


До набору входить 36 відтінків в тубах об’ємом по 20 мл:  №104 Zinc White, №105 Titanium White, №289 Titanium Buff Light, №290 Titanium Buff Deep, №718 Warm Grey, №710 Neutral Grey, №708 Payne’s Grey, №702 Lamp Black, №735 Oxide Black, №800 Silver , №840 Graphite, №817 Pearl White.

Картонне пакування на 100% придатне для вторинної перероблювання, оскільки виготовлене з переробленого картону, який надходить і виробляється на місці, щоб ще більше мінімізувати свій вуглецевий слід.

Ви дивилися

Набір акрилових фарб AMSTERDAM Standard, відтінки сірого, 12 шт, туби по 20 мл, RoyalTalens
1150 грн.

Набір акрилових фарб AMSTERDAM Standard, відтінки сірого, 12 кольорів, картон, RoyalTalens Вир..