Про нас

АЗУР - перша у Києві мережа магазинів арт-товарів

Ми почали працювати в Києві ще у 2003 році.

Ми купуємо товари тільки у провідних європейських брендів: Winsor&Newton, Conte a Paris, Lefranc Bourgeois, Liquitex, Royal Talens, Cadence і багато інших. А маркери Copic ми веземо одразу з Японії.

На наших полицях ви ніколи не побачите дешевих китайських підробок.

8000 різноманітних товарів для творчості вже є на наших полицях. Ми слідкуємо за трендами в інстаграмі і тиктоку, щоб знайти й привезти для вас саме те, що в тренді і актуально зараз. Допомагайте нам обирати найцікавіше - пишіть на сайт та на наші сторінки в соцмережі ваші замовлення.

При кожному магазині АЗУР працює арт-студія. Арт студії – це творчий простір, де досвідчені майстри навчать створювати витвори мистецтва із застосуванням сучасних та класичних технік. Приходьте до нас на майстер-класи і проводьте свій час у творчому середовищі.

Насолоджуйтесь творчістю, і ви створите шедеври!

Творити може кожен, якщо він має якісні матеріали, ми в цьому впевнені. Приєднуйтесь до нас і відкрийте собі двері до світу мистецтва. АЗУР - це самореалізація, натхнення, медитація, відпочинок, незвичайні подарунки, море задоволення, творчості та цікавих людей!