Про нас

АЗУР – перша у Києві мережа магазинів арт-товарів.

Ми почали працювати в 2003 році. Наші клієнти знають, що ми є офіційними постачальниками лише найкращих світових брендів. На наших полицях ви ніколи не побачите китайських підробок.

Так, ми привозимо в Україну легендарний турецький бренд Cadence, який за інноваційні технології та найвищу якість продукції нещодавно у Парижі отримав нагороду у золотій категорії "International Star for Leadership in Quality Award". Гасло компанії: "Вам потрібен лише один Cadence" відповідає багатому асортименту продукції, що виробляється брендом. Це і найширша палітра фарб, медіумів, фарб зі спеціальними ефектами, сотні дизайнів трансферів та трафаретів, полотна та мольберти, пензлі та багато іншого. Товарами Cadence воліють користуватися як професійні художники або ремісники, так і школярі. Фарби пройшли європейську сертифікацію EN 718&CE, що означає їхню безпеку для дітей та тварин.

Ще один зірковий бренд, який ми представляємо на ринку України – Copic. Це всесвітньо відомий виробник маркерів на спиртовій основі з Японії. Японська якість та багаторічний досвід співпраці з художниками дозволив створити один із найкращих інструментів для творчості. Маркери представлені в 358 кольорах і мають властивість перезаправлятися. Це більше, ніж у решти великих виробників маркерів. Вони не токсичні та не мають різкого запаху, тому ними комфортно працювати. Продукція Copic представлена більш ніж у 50 країнах світу і отримала міжнародне визнання.

Також ми безпосередньо співпрацюємо з французьким брендом паперової продукції для малювання Canson, який відомий не тільки своїм значним віком — 450 років, а й кількістю інновацій, впроваджених у виробництво паперу протягом цього часу. Папір Canson The Wall розроблений за особливою технологією спеціально для графіті-художників, ілюстраторів та дизайнерів. З 2010 року Canson є офіційним патроном Лувру, співпрацюючи з відділом друку музею. І це цілком заслужено. Багато великих митців створювали свої шедеври на папері Canson. Залишаючись вірною якості та віковим традиціям, компанія продовжує вдосконалювати свій папір, а її продукцію за цілком доступними цінами можна придбати у 150 країнах світу.

Плюс до всього компанія АЗУР завозить продукцію і від другої знаменитості французького паперового виробництва - торгової марки ARCHES. Акварельний папір Arches - це професійний акварельний папір архівної якості. Виготовляється із 100% бавовни. Випускається у Франції з 1492 року. Вона не жовтіє з часом, зберігаючи природний білий колір, оскільки не містить кислот та хлору. У виготовленні не використовуються оптичні відбілювачі. Папір створюється з використанням чистої проточної води, проклеюється натуральним желатином і сушиться на відкритому повітрі. Крім того, папір містить антимікробний агент, який допомагає протистояти цвілі. При виробництві кожен лист перевіряється вручну, щоб забезпечити стабільну якість та довговічність. Папір досить міцний, щоб витримати багаторазові відмивання кольору, маскувальну рідину, стирання, дряпання та скотч, без пошкодження поверхні. Акварельний папір Arches відповідає стандарту ISO 9706.

І, нарешті, в магазинах Азур представлено папір уславленого англійського виробника St. Cuthberts Mill. За відмінне поєднання ціни та якості вона має великий попит, як у наших клієнтів, так і у всій Європі.

Одним із наших давніх постійних постачальників є улюблена багатьма за можливість творити та виробляти компанія FOLIA (Німеччина). З FOLIA можна викладати мозаїку, створювати чудові листівки, фоторамки, робити оригінальні подарунки та багато іншого! Майже весь асортимент FOLIA – це нові, ще ніким не розтиражовані ідеї.

Безумовно, ще однією перлиною серед наших партнерів є престижний бренд Conté á Paris, який тісно пов'язаний з найбільшими витворами мистецтва. 200 років під цією маркою випускаються чудові графітові, пастельні та вугільні олівці.

Відома англійська фірма Winsor&Newton представлення не потребує. Компанії належить понад 20% ринку художніх матеріалів у світі. Діяльність компанії базується на поєднанні мистецтва та науки, на бажанні реагувати на всі потреби художників, пропонуючи їм широкий вибір художніх матеріалів. В результаті продукція Winsor&Newton - це одні з кращих олійних фарб, акварелі, пастелі, чудових натуральних пензлів та багато іншого.

Професійні акрилові фарби від американської компанії Liquitex незмінно одними з перших змітають із полиць. Це щільні, високопігментовані акрилові фарби, кремова текстура і різноманітність палітри кольорів яких забезпечує величезний спектр можливостей для самовираження в мистецтві.

Товари компанії Lefranc&Bourgeois також майже три століття користуються неймовірною популярністю у споживачів. Зараз це один із провідних європейських виробників матеріалів для живопису, реставрації, офорту, літографії, хобі та дитячої творчості. Lefranc&Bourgeois веде науково-дослідні роботи, які, враховуючи знання минулого та можливості сьогодення, сприяють розробці нових та унікальних рецептів. Вся продукція проходить обов'язкову сертифікацію.

Не можна не сказати і про співпрацю з таким унікальним виробником з виготовлення аквагриму, як Snazaroo (Велика Британія). Аквагрим цієї фірми є лідером продажу, оскільки він наноситься тонким рівномірним шаром та є безпечним для шкіри.

На сьогоднішній день понад 8000 різноманітних товарів для творчості вже є на полицях наших магазинів АЗУР, і на цьому не збираємося зупинятися. Ми стежимо за трендами у світі мистецтва, щоб знайти та привезти для вас те, що зараз актуальне. Допомагайте нам вибирати найцікавіше – пишіть на сайт та наші сторінки в соцмережах ваші замовлення.

При кожному магазині АЗУР працює арт-студія – творчий простір, де досвідчені майстри навчать створювати витвори мистецтва із застосуванням сучасних та класичних технік. Приходьте до нас на майстер-класи та проводьте свій час у творчому натхненні.

Насолоджуйтесь моментом, і ви створите шедеври!

Творити може кожен, тим більше, якщо він має якісні матеріали. Приєднуйтесь до нас і відкрийте собі двері у світ мистецтва. АЗУР – це самореалізація, натхнення, медитація, відпочинок, незвичайні подарунки, море задоволення та творчості!