Фільтр
Ціна  115 - 1002 грн.
Виробник
Розмір
Щільність
К-сть аркушів

Категорії

Скетчбуки

Показано від 1 до 15 з 21 (всього сторінок: 2)

Скетчбук це

Скетчбук або блокнот – гарна заміна альбомам та полотнам, коли вам потрібна легкість, мобільність та зручність. Чорний або яскравий однотонний колір дотримується мінімалістичного дизайну, тому скетчбуки використовують і для фото в Instagram, і як ділові блокноти, і як Bullet Journal у вільному стилі. Чисті аркуші без розмітки допомагають творити вільно, створювати інтелект-карти, робити короткі замальовки та скетчі лайнерами, олівцями. Ті, що щільніше за 170г/м2 підходять і для акварелі, брашпенів та акварельних олівців. Блокноти для малювання дозволяють тримати в одному місці малюнки різними техніками, і при цьому поміщаються в сумку і навіть у кишеню.

Блокнот для скетчингу

Відрізняється у різних виробників, у кожного є свої особливості та переваги.

  • Sakura Sketch Notebook – приємний фірмовий чорний колір, тверда обкладинка, що зручно, коли малюєте на колінах, легко розкривається повністю. Є тримач для ручки або олівця – він більше не загубиться у сумці. Резинка міцна, у деяких є кишенька, куди можна скласти кальку або окремі аркуші, а ще гарна обгортка, яку потім можна використовувати як закладку. Щільність 120г/м2 – підійде для швидких начерків брашпенами з невеликою кількістю води та для будь-яких сухих матеріалів.

  • Transotype Sense Book від Copic - переможець 2013 Red Dot Design Award, блокнот для зберігання думок і почуттів. М'який, зі шкіряною обкладинкою, і гладким світло-кремовим папером. Сторінки пронумеровані, є аркуш з лінійкою, сторінка для індексів та кишенька. Папір безкислотний, що означає, що він не пожовкне з часом, щільністю 80г/м2 – підійде для будь-яких ручок, лайнерів та олівців. А ще вони мають блокнот зі змінними блоками.

  • Oxford Office Pocket – маленький кишеньковий блокнот для студентів та працівників, папір 90г/м2 відмінно підійде для ручок, текстовиділювачів, будь-яких олівців. Хороший вибір, коли хочеться поєднати щоденник, записник і скетчбук.

  • Drevych – еко-блокноти українського бренду з обкладинками з натурального дерева. На кільцях, а це дозволяє додавати змінні блоки, структурувати написане та намальоване, та розширювати блокнот, коли скінчилися листи, не купуючи новий. Відмінне рішення для прихильників екологічного споживання та можливість підтримати нашого українського виробника. Папір щільністю 120г/м2, як і Sakura, дозволяє працювати будь-якими матеріалами, поєднувати техніки і тримати всі малюнки в одному місці. А ще, за допомогою діркопробивача, можна приєднати до блокноту свої старі малюнки, щоб вся історія творчості зберігалася в одному місці.

При виборі блокнота подумайте, як ви хочете його використовувати, зверніть увагу на щільність паперу, його відтінок, наявність гумки, щоб блокнот щільно закривався. Якщо хочете малювати не лише сухими матеріалами, а ще й аквареллю, або навіть акрилом – беріть блокнот із найвищою щільністю.