Фільтр
Ціна  4 - 380 грн.
Виробник

Категорії

Аксесуари для живопису

Пенал для пензлів Santi, 10 відділів, 10*26*2,5 см
269 грн.

Пенал для пензлів та олівців, 10*26*2,5 см, поліестер, чорний, Santi Бренд: Santi Країна: Ук..

Пенал для пензлів Santi, 16 відділів, 15*37*3,5 см
368 грн.

Пенал для карандашей и кистей, 15,5*37*3,5 см, полиэстер, черный, Santi Бренд: Santi Страна:..

Пенал для художніх матеріалов Santi, 23*11*6,5 см
288 грн.

Пенал для пензлів та олівців, 23*11*6,5 см, поліестер, чорний, Santi Бренд: Santi Країна: Ук..

Пенал-підставка (холдер) для пензлів Santi, 26*20 мм
380 грн.

Пенал-підставка для пензлів та олівців, 26*20 см, поліестер, чорний, Santi Бренд: Santi Краї..

Показано від 1 до 24 з 24 (всього сторінок: 1)

Баночки та маслянки

Початківцю художнику може бути досить старого кухля, де він митиме пензлики, і керамічної тарілки замість палітри. Але коли художник малює багато і щодня, маленькі корисні дрібниці лише полегшать його творчий процес.

Проста пластмасова банка

Пластмасова банка рятує художника від дуже неприємної проблеми: регулярно мити пензлики у кухлі з чаєм. Варто купити пластмасову баночку, і ви нізащо її не переплутаєте з чашкою, бо між ними немає нічого спільного.

Маслянка для олійного живопису

Ще один дуже корисний інструмент. Це та ж баночка, тільки металева, з кришкою і для олії. У маслянці зазвичай зберігають лляне масло, яким розводять фарби. Художнику, який багато працює з олією, безперечно варто купити маслянку, і ось 5 причин:

  • Маслянку не можна переплутати ні з чим. А значить, лляну олію для живопису, що знаходиться в маслянці з кришкою, ніхто не додасть до салату.
  • Маслянку можна закріпити на мольберті.
  • У маслянці лляна олія буде захищена від домішок, пилу та інших сторонніх речей, які могли б забруднити олію. Тому краще купити маслянку з кришкою
  • Маслянка зазвичай подвійна, і ви можете тримати там як дві олії, так і очищувач пензлів, щоб ще більше контролювати процес живопису і мати можливість помити пензлі у процесі. Якщо ви малюєте олійними фарбами Artisan на водній основі, ви можете просто тримати там воду.
  • Маслянка не зіпсується від олії і її досить легко мити. Крім того, металева маслянка прослужить набагато довше, ніж пластмасова.

Маленькі пластмасові баночки

Рятівна річ, коли треба взяти фарбу у тубах із собою, і не хочеться везти повний набір. У такі баночки зазвичай набирають акрил, але ви також можете використовувати їх для акварелі в тубах і олії. Ці баночки одноразові, тому в них зручно взяти зовсім небагато фарби. Ще це чудове тренування, якщо ви хочете спробувати працювати в монохромі або з обмеженою палітрою.

Спробуйте самі: візьміть із собою на пленер лише відтінки синього та напишіть ними 10 ескізів. Спочатку це може бути важким, але до десятого малюнку ви відкриєте у собі нові грані художника.

Стакан-трансформер для води Faber-Castell

Faber-Castell вирішили проблему акварелістів – тепер вам не потрібно пакувати в сумку повнорозмірну банку для води. Їхня склянка-трансформер поміщається в кишеню! Просто розкрийте її, коли ви будете на місці, і налийте воду з пляшки. Все, ви готові малювати.

Це ще й гарний варіант для студентів та школярів – щоб не носити з собою банки-непроливайки, візьміть склянку-трансформер. Вона займе в 4 рази менше місця і не буде некрасиво роздмухувати кишеню в рюкзаку.

Фартух для живопису

Незамінна річ для всіх, хто працює з олією. Олійний живопис - не найчистіше заняття, тому спеціальний прогумований фартух потрібен усім, хто не хоче довго відмивати від олії свої речі. Фартух не боїться ні фарб, ні розріджувачів, у ньому ви зможете пересуватися вільно і сміливо працювати над великими картинами. Друга категорія людей, кого врятує покупка фартуха – це батьки. Хочете помалювати разом із вашим чадом, але немає сил переодягатися у те, що не шкода? Укутайтесь у фартух, і вам не буде страшний навіть різнокольоровий пластилін.

Color Wheel - колірне коло для дизайнерів

Зручне рішення для тих, кому потрібно швидко подивитися поєднання кольорів. Колірне коло двостороннє:

  • З одного боку колірного кола розташовані всі кольори за Іттеном, з різною світлотою та насиченістю. Тут можна подивитися основні колірні поєднання: аналогове, комплементарне, спліт-комплементарне, тріаду, зошит та квадрат.
  • З іншого боку колірного кола підказка для художників: наведено всі кольори та результат їх змішування з базовими – жовтим, синім та червоним.