Бонусна система

Для клієнтів магазинів АЗУР, що здійснили покупку одним чеком на суму від 500 грн, за бажанням клієнта можемо оформити віртуальний бонусний рахунок. Для його оформлення необхідно надати номер мобільного телефону, прізвище, ім’я та по батькові (далі ПІБ). З цієї та наступних покупок буде нараховуватись 5% від суми покупки на ваш бонусний рахунок у вигляді бонусів: 1 грн. = 1 бонус.

Карти на знижку 5%, 7%, 10% наразі не діють. Клієнти магазинів АЗУР, що мають ці карти, можуть замінити їх на віртуальний бонусний рахунок, звернувшись до магазинів АЗУР та надавши номер мобільного телефону, та ПІБ.

Клієнти, що мали карту на 5% знижки, отримуватимуть 5% на бонусний рахунок з кожної покупки в магазинах АЗУР.

Клієнти, що мали карти на 7% та 10% знижки, отримуватимуть 10% на бонусний рахунок з кожної покупки в магазинах АЗУР.

Накопичені бонуси ви можете використати як знижку при купівлі в магазинах АЗУР чи інтернет-магазині АЗУР azur.com.ua при наступній покупці або накопичувати для використання в майбутньому: 1 бонус = 1 грн.

Кількість бонусів на вашому рахунку ви можете дізнатись на касі магазинів АЗУР, надавши номер телефону за яким було оформлено бонусний рахунок.

За рахунок бонусів можна отримати знижку навіть до 50% від вартості всіх товарів в чеку. Якщо сума ваших бонусів більша ніж 50% вартості, тоді списується сума бонусів в розмірі 50% вартості товару в чеку, а залишок бонусів залишається на вашому рахунку.

Накопичені бонуси не можна використати для оплати Майстер-класів. При оплаті Майстер-класів бонуси не нараховуються. В день проведення Майстер-класу ви можете обрати одноразову знижку 10% на купівлю в магазині або нарахування на ваш бонусний рахунок.

Для студентів та членів спілки художників України, при пред’явлені посвідчення або студентського квитка, може бути застосована одноразова знижка 10% на покупку або оформлено віртуальний бонусний рахунок з 10% від суми покупок у вигляді бонусів.

Для підвищення відсотка нарахованих бонусів з 5% до 10% необхідно накопичити суму загальних покупок в магазинах АЗУР до 30000 грн.

*надавши згоду на оформлення бонусного рахунку та передавши такі дані як: ваш  номер телефону та ПІБ, ви погоджуєтесь на використання ваших персональних даних.