Фільтр
Ціна  163 - 400 грн.
Виробник

Категорії

Патина

Показано від 1 до 24 з 34 (всього сторінок: 2)

Патина Cadence Rusty Patina

Патина для декорування користується величезною популярністю у любителів вінтажу та ефекту старіння. За допомогою патини різних кольорів ви можете досягти ефекту окисненої міді або іржі на дерев'яній рамі або декоративному виробі.

Патина особливо часто використовується у декорі стилів вінтаж, стимпанк, дизельпанк, артдеко.

Фарба з ефектом іржі

Фарба з ефектом іржі Cadence Rusty Patina буває у 10 різних кольорах. В одному виробі можна і потрібно змішувати різні кольори патини, щоб досягти природного ефекту іржі.

Фарби Cadence Rusty Patina створені для зручного нанесення, тому навіть якщо ви зовсім не професіонал, ви все одно зможете самостійно використовувати їх та декорувати все, що вам заманеться.

Золота патина

Золота патина Cadence – це колір “Жовтий оксид”. Вона чудово виглядає поверх шару коричневої патини, але нічого не заважає вам використовувати один колір для декорування. Крім того, при деякій частці акуратності ви можете нанести патину по краях золочення поталлю так, щоб золото поступово переходило з гладкого шару в гранули. Звичайно, справжнє золото так не поводиться. Але золота патина потім і потрібна, щоб робити фантастичні неповторні ефекти старіння та імітації металу.

Патина Cadence з ефектом старіння

При нанесенні кількох кольорів фарби керуйтеся фото референсами реальної іржі та окислення металів. Дивіться тільки на поширення кольору та форми, не замислюйтесь про глибинні процеси корозії.

Художники тому й можуть точно передавати навколишній світ, що вони прагнуть повторити природу. Вони імітують лише зовнішній вияв природи. Те саме ви можете зробити й з фарбою з ефектом старіння.

Як працює фарба Cadence Rusty Patina

  • Кожна банка фарби містить кремоподібну пасту вінтажного кольору, що імітує окис різних металів.
  • Усередині пастоподібної фарби знаходяться гранули різного розміру, на дотик фарба схожа на мокрий морський пісок.
  • При нанесенні фарби гранули хаотично поширюються по всій поверхні, створюючи ефект корозії металу.
  • Чим більше шарів ви нанесете поверх, тим грубішим буде ефект старіння та іржі.
  • Щоб отримати перехід і контрольовану іржу, почніть з одного рівного шару, а потім наносите кожен наступний по меншій площі, просуваючись до грубої ділянки. На ділянці з найбільшим ефектом старіння потрібно нанести максимальну кількість шарів.
  • Поки фарба не засохла, ви можете самостійно переміщати окремі гранули, щоб процес старіння був контрольований.
  • Також можна використовувати фарбу без гранул - після нанесення приберіть їх широким пензлем.

Техніка нанесення фарби з ефектом старіння

Для посилення ефекту старіння ви можете нанести перший шар - коричневий або сірий, потім нанести шар "оксиду" - синій, жовтий, зелений або червоний, а потім, не чекаючи остаточного висихання фарби, протерти шорсткою тканиною або наждачним папером верхній шар нижній шар.

Фарби Cadence Rusty Patina дозволять вам досягти різноманітних і фантастичних вінтажних ефектів у вашому рукоділлі.