Фільтр
Ціна  32 - 1520 грн.
Виробник

Категорії

Гуашеві фарби

Показано від 1 до 15 з 61 (всього сторінок: 5)

Гуаш це та фарба, з якої починалося малювання у школі. Рідко хто в дитинстві розумів, як їй потрібно малювати, і тому у дорослому віці на гуаш дивишся як на щось дитяче, шкільне та незрозуміле.
Ви здивуєтеся, наскільки реалістичним може бути малюнок гуашшю у професіонала.


Гуаш це матеріал, схожий і на акварель, і на акрил і навіть на олію. Якщо вам хочеться малювати аквареллю, але подобаються щільніші непрозорі тони - візьміть гуаш. Якщо вам сподобався акрил тим, що він неймовірно швидко сохне – гуашшю ви можете за дві години намалювати картину та закрити альбом. Якщо вам подобається техніка імпасто та пастозні мазки в олійному живописі, але страшенно дратує запах розріджувачів – гуашшю можна робити об'ємні картини.

Винаходили гуашеві фарби як альтернативу акварелі. Це акварель із додаванням білил. Саме білила роблять гуаш матовою і непрозорою, зовсім не схожою на легкість акварелі. Гуаш дозволила художникам робити темніші, насичені роботи, які здаються написаними олією. Ця фарба має кілька особливостей, які роблять її унікальним художнім інструментом.

Особливості гуаші

  • Матовість. Ви майже півгодини витратили, щоб знайти кут, під яким можна сфотографувати малюнок без відблисків, але звідси всі пропорції спотворилися і фотографія вам не подобається? З гуашшю такого ніколи не буде. Малюєте ви реалістичний пейзаж, або портрет у кубізмі – закінчену роботу ви можете просто взяти та сфотографувати, жодних відблисків у вас не буде. Тому гуашшю особливо добре малювати для Instagram і малювати декор у своєму Bullet Journal. Щільність паперу необхідна від 160г/м2.
  • Непрозорість. Гуаш можна накладати шарами, і кожен шар перекриватиме попередній. Тому тут, на відміну від акварелі, ви можете намалювати спочатку стовбур дерева, потім листя, і стовбур не просвічуватиметься крізь листя. Це дуже зручно для початківця, коли ще важко звикнути до зору художника і почати бачити не окремо стовбур та окремо листя, а колірні та світлові плями, які на малюнку знаходяться плоско, на одній глибині.
  • Швидко сохне. З одного боку, вам потрібно встигнути змішати складний тон на палітрі та нанести його на папір до того, як він висохне. З іншого боку, вам не потрібно кілька днів чекати, доки висохне базовий шар, щоб малювати далі.
  • Розчиняється водою. Отже, фарбу можна розводити водою до потрібного тону, як і акварель. Це порятунок для великих заливок та задніх планів. З іншого боку, у гуашевому живописі постійно використовуються білила, іноді перед початком роботи білилами покривають всю поверхню паперу, щоб отримати плавні переходи фарби. Але якщо вам не сподобалась перша спроба, можете додати води і перемалювати.
  • Самостійність. Вам не потрібні розріджувачі, медіуми, лаки, шпателі та мастихіни для початку роботи. Достатньо баночок гуаші, води та пензликів із щетини чи синтетики. Якщо ви малюєте багато, ви докупите ще більшу банку білил - вони витрачаються швидше за будь-яку фарбу, і все. Пізніше, коли ви освоїтеся – сміливо беріть медіуми для гуаші – вони схожі на акварельні, і майже не мають запаху, на відміну від олійних. Так ви отримаєте повну свободу творчості: гуаш поводитиметься або як рідина, або як паста, залежно від медіуму. Ви можете додати їй текстури та об'ємності. Наприкінці роботи покрийте фіксативом вашу картину, і з нею нічого не станеться багато років.

Можливо, після школи ви навіть не хотіли дивитися у бік гуаші. Сподіваємось, ми змогли надихнути вас на експеримент. Візьміть ще раз щетинистий пензлик, простий набір гуаші та спробуйте намалювати те, що вам подобається. Почніть із простого. Захід сонця або хвилі гуашшю можна намалювати за 10 хвилин. А потім, хто знає, може ви відкриєте для себе найприємніший спосіб малювати.