Фільтр
Ціна  747 - 6124 грн.
Виробник
Об`єм
К-сть предметів
К-сть кольорів

Категорії

Олійні фарби в наборах

Набір водорозчинних олійних фарб Winsor&Newton Artisan, 10 кольорів по 21 мл
2950 грн.

Набір водорозчинних олійних фарб Artisan Water Mixable Oil, 10 кольорів, об’єм туби 21 мл, Win..

Набір водорозчинних олійних фарб Winsor&Newton Artisan, 10 кольорів по 37 мл
3755 грн.

Набір водорозчинних олійних фарб Artisan Water Mixable Oil, 10 кольорів, об’єм туби 37 мл, Win..

Набір водорозчинних олійних фарб Winsor&Newton Artisan, 10 кольорів по 37 мл + лляна олія та пензель
5034 грн.

Набір водорозчинних олійних фарб Artisan Water Mixable Oil, 10 кольорів, об’єм туби 37 мл, лля..

Набір олійних фарб Extre-Fine Oil Set, 12 шт, об’єм туби 20 мл, картон, Lefranc Bourgeois
5059 грн.

Набір олійних фарб Extre-Fine Oil Set, 12 кольорів, об’єм туби 20 мл, картон, Lefranc Bourgeoi..

Набір олійних фарб Lefranc Bourgeois Fine Oil, 12 кольорів, об’єм туби 10 мл, картон
747 грн.

Набір олійних фарб Fine Oil, 12 кольорів, об’єм туби 10 мл, картон, Lefranc Bourgeois Ви..

Набір олійних фарб Lefranc Bourgeois Fine Oil, 12 кольорів, об’єм туби 20 мл, картон
1498 грн.

Набір олійних фарб Fine Oil, 12 кольорів, об’єм туби 20 мл, картон, Lefranc Bourgeois Ви..

Набір олійних фарб ROSA Gallery, 12 шт, туби по 20 мл, картон, ROSA Набір олійних фарб ROSA Gallery, 12 шт, туби по 20 мл, картон, ROSA Відсутній
Набір олійних фарб ROSA Gallery, 12 шт, туби по 20 мл, картон, ROSA
815 грн.

Набір олійних фарб ROSA Gallery, 12 кольорів, туби об’ємом по 20 мл, картон, ROSA Виробн..

Набір олійних фарб ROSA Gallery, 18 шт, туби по 20 мл, картон, ROSA Набір олійних фарб ROSA Gallery, 18 шт, туби по 20 мл, картон, ROSA Відсутній
Набір олійних фарб ROSA Gallery, 18 шт, туби по 20 мл, картон, ROSA
1135 грн.

Набір олійних фарб ROSA Gallery, 18 кольорів, туби об’ємом по 20 мл, картон, ROSA Виробн..

Набір олійних фарб Fine Oil Colour Set, 10 кольорів, об’єм туб 40 мл, Lefranc Bourgeois Набір олійних фарб Fine Oil Colour Set, 10 кольорів, об’єм туб 40 мл, Lefranc Bourgeois Відсутній
Набір олійних фарб Fine Oil Colour Set, 10 кольорів, об’єм туб 40 мл, Lefranc Bourgeois
6124 грн.

Набір олійних фарб Fine Oil Colour Set, 10 кольорів, об’єм туб 40 мл, Lefranc Bourgeois ..

Набір олійних фарб Winton Oil Colour, 10 шт, туби об’ємом 21 мл, картон, Winsor&Newton Набір олійних фарб Winton Oil Colour, 10 шт, туби об’ємом 21 мл, картон, Winsor&Newton Відсутній
Набір олійних фарб Winton Oil Colour, 10 шт, туби об’ємом 21 мл, картон, Winsor&Newton
2360 грн.

Набір олійних фарб Winton Oil Colour, 10 кольорів, туби об’ємом 21 мл, картон, Winsor&Newt..

Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)

Набір олійних фарб у подарунок собі-художнику

Набір олійних фарб вирішує відразу кілька проблем: вам не потрібно самостійно підбирати фарби, особливо за їхньою в'язкістю та світлостійкістю. Це зробили для вас виробники. Ви звільнені від роздумів, які фарби вам потрібні для роботи - набір олійних фарб складений так, щоб покривати всі основні потреби художника. Якщо ви починаєте малювати з набором олійних фарб, потім ви можете легко докупити фарби поштучно і розширити свою палітру улюбленими відтінками відразу в змішаному вигляді. Але для початку набір олійних фарб дуже допомагає в освоєнні олійного живопису.

Ще набір олійних фарб це чудовий подарунок вашій творчій подрузі та другу. У 2022 році з'явився тренд art&wine – друзі збираються разом і малюють олією у компанії хорошого вина. Якщо так проводили вечори в епоху італійського Відродження, то чому б і нам так не відпочивати?

Як вибрати набір олійних фарб

Усі фарби, які є у нашому магазині АЗУР, це лідери якості преміум-сегменту. У нас ви не знайдете китайських підробок та поганих дешевих фарб. Якщо ви хочете отримувати задоволення від творчості, подаруйте собі якісні матеріали, і вони радуватимуть вас щовечора, який ви проведете за живописом.
  • Водорозчинні олійні фарби Artisan - нещодавній винахід у світі олійного живопису. Ці фарби олійні, але змиваються і розбавляються звичайною водою, а це звільняє вас від важких запахів розчинників та довгого відмивання пензлів від олії. Якщо ви хочете малювати олією вдома, але у вас немає куточка для майстерні, сміливо беріть ці фарби, і прибирання не займе більше двох хвилин.
  • Lefranc Bourgeois Extra-Fine Oil - подарунковий набір олійних фарб вищого професійного рівня, в комплекті з розріджувачами, пензликами, палітрою та зручним кейсом, куди все це упаковується. Якщо ви шукаєте подарунок художнику, який довго займається олійним живописом, якість цих фарб він оцінить одразу. У них використовується найдрібніший помел пігменту та ідеальна в'язкість. Крім того, олійні фарби Lefranc відмінно лягають на полотно і ними можна писати великі багатошарові роботи.
  • Winton – класичні олійні фарби. У наборі олійних фарб від Winsor & Newton будуть основні кольори, необхідні художнику. Натуральна та палена сієна, умбра, ультрамарин та органічний синій, вірідоновий зелений, жовтий та червоний кадмій, титанові білила та чорний. Winsor & Newton перевіряють кожну партію фарб на відповідність еталону консистенції та світлостійкості, тому кожна їхня фарба буде однаково гарною.
  • Lefranc Fine - відмінний набір для початківців та продовжуючих художників. Набір олійних фарб Fine розрахований на студентів та творчих особистостей, які багато та часто малюють. У них втричі нижча ціна, ніж у лінійці Extra-Fine Oil, але при цьому навіть тут використовується особливо дрібний помел, а рідкісні фарби з органічних складових замінені безпечною для природи синтетикою з повною відповідністю кольору.

Творіть із задоволенням! Купуйте набір олійних фарб найкращих європейських брендів і малюйте відразу приємними якісними матеріалами. Не чекайте, поки доростете до них, навіть навчання живопису можна перетворити на приємний та захоплюючий процес із якісними матеріалами.