Фільтр
Ціна  4 - 5484 грн.
Виробник

Категорії

Папір

Альбом (блок) для акварелі Canson Montval 12 аркушів 270 г/м2 24х32 см
531 грн.

Альбом (блок) для акварелі Canson Montval 12 аркушів 270 г/м2 24х32 см Виробник: Canson Краї..

Альбом (блок) для акварелі на спіралі Canson Montval 12 аркушів 300 г/м2 10,5x15 см
240 грн.

Альбом (блок) для акварелі на спіралі Canson Montval 12 аркушів 300 г/м2 10,5x15 см - Виробник: C..

Показано від 1 до 15 з 802 (всього сторінок: 54)

Папір це такий знайомий та незамінний для нас інструмент. На папері писали, малювали, фіксували, передавали та зберігали знання багато століть. Коли 109-го року н.е. її винайшли в Китаї, можливо, і подумати не могли, наскільки різноманітне виявиться у неї застосування. Зараз виготовляють особливий папір для олії, акрилу, акварелі, скетчингу, графіки, також можна знайти папір для спиртових маркерів та маркерів на водній основі, вибір настільки величезний, що очі розбігаються, і навіть трохи губишся у цьому різноманітті.

В асортименті художніх магазинів є вибір як паперу для навчання, ескізів, так і професійного паперу, і ціна теж сильно відрізняється, дивлячись для чого і як папір використовуватимуть.

З паперу розпочинається творчість. На початку перед вами завжди білий аркуш, але не бійтеся його, зовсім скоро він покриється фарбами або штрихами олівця, і ви бачитимете прекрасну картину, але там, під нею, все ще білий аркуш, з якого зтирали олівець, збирали фарбу, знову малювали, зафарбовували, перемальовували багато разів. Папір пам'ятає увесь процес малювання. Коли фахівці розглядали роботи Да Вінчі, вони виявляли безліч перших ескізів, які знову і знову переробляли. Насправді, задоволення, яке ви отримаєте від роботи на папері, залежить від його якості, саме тому на папері безглуздо економити.

Щоб вибрати правильний художній папір для вашого заняття, розберемося, які існують види паперу.

  • Папір для акварелі - по ньому пишуть акварельними фарбами, брашпенами на водній основі, але його можна використовувати і для швидкого скетчингу лайнерами та маркерами, і для ескізів олівцем. Акварельний папір зручний своєю універсальністю, на ньому можна поєднувати відразу кілька технік. Він буває трьох видів: целюлозний, целюлозний з додаванням бавовни, іноді і бамбука, і суто бавовняний. Відрізняється і його щільність - від 170г/м2 до 800г/м2. Найтонший підходить для швидких начерків, а щільний потрібен для довгої роботи, багатошарового накладання фарби. Ще акварельний папір буває різної зернистості, від дуже гладкої, до крупнозернистої.

  • Папір для олії - нам може здаватися, що маслом малюють тільки на полотнах та щільній основі, але багато художників люблять працювати саме з папером, тим більше, з полотна не зібрати колаж! Головне – це щільність. Якщо папір досить щільний, будь-яка текстура, і гладка і з фактурними лініями - linen texture, добре триматиме фарбу. Однак, на папері з вираженою текстурою доведеться витратити більше фарби.

  • Папір для акрилу – доступний за ціною замінник полотна. Так само, для приємності малюнка важлива щільність або gsm. Щільність має бути мінімум 120г/м2, але чим більше, тим зручніше. Для акрилу підходить і акварельний папір, але краще брати гладкий, тоді фарба змішуватиметься з охайним градієнтом.

  • Папір для скетчингу або ескізів - нещільний, гладкий, підходить для швидких навчальних малюнків, експериментів з незнайомими матеріалами, для замальовки референсів. По ньому малюють кольоровими олівцями, графітовими, масляними, вугіллям.

  • Папір для малюнка - щільніший, але гладкий. Відмінно підходить для академічного малюнка графітовими олівцями, вугіллям, сангіною та сепією, а також маркерами, кольоровими та олійними олівцями, ручками та тушшю.

  • Папір для пастелі - унікальний тим, що гладкий з одного боку і більш шорсткий з іншого. А ще він буває різнокольоровим. Крім пастелі, підходить для вугілля, графіту, гладка сторона підходить навіть для кольорових олівців.

Також, у нашому магазині є папір у рулонах, в аркушах і альбомами. Для скетчів на природі або у подорожі підійдуть скетчбуки та невеликі альбоми на спіралі. А для декорування та скрапбукінгу є різнобарвний декоративний папір та картон.