Фарби по шкірі Vogue Leather Paint Cadence
Cadence фарба по шкірі VOGUE LEATHER PAINT, 50 мл, Білий Виробник: Cadence Країна: Туреччина..
Cadence фарба по шкірі VOGUE LEATHER PAINT, 50 мл, Бірюзовий Виробник: Cadence Країна: Туреч..
Cadence фарба по шкірі VOGUE LEATHER PAINT, 50 мл, Зелений Виробник: Cadence Країна: Туреччи..
Cadence фарба по шкірі VOGUE LEATHER PAINT, 50 мл, Коричневий Виробник: Cadence Країна: Туре..
Cadence фарба по шкірі VOGUE LEATHER PAINT, 50 мл, Помаранчевий Виробник: Cadence Країна: Ту..
Cadence фарба по шкірі VOGUE LEATHER PAINT, 50 мл, Пурпуровий Виробник: Cadence Країна: Туре..
Cadence фарба по шкірі VOGUE LEATHER PAINT, 50 мл, Синій Виробник: Cadence Країна: Туреччина..
Cadence фарба по шкірі VOGUE LEATHER PAINT, 50 мл, Фуксія Виробник: Cadence Країна: Туреччин..
Акрилова фарба по шкірі Vogue Leather Paint, №12 Чорний, 50 мл, Cadence Виробник: Cadence Кр..
Акрилова фарба по шкірі Vogue Leather Paint, №2 Жовтий, 50 мл, Cadence Виробник: Cadence ..
Фарби по шкірі Vogue Leather Paint Cadence
Фарби для шкіряних виробів - це спеціально розроблені фарби для кастомізації та реставрації елементів з використанням шкіряного матеріалу. Вони можуть бути використані для підвищення зносостійкості, збереження первинного зовнішнього вигляду чи декорування шкіряних виробів. Фарби використовуються для багатьох видів речей, таких як сумки, гаманці, ремені, куртки, для реставрації шкіряних меблів чи інших предметів декору. Це надійний та зручний спосіб вдихнути нове життя у вашу улюблену сумочку чи інший предмет гардероба.
Виробники поділяють фарби для шкіряних виробів на дві великі категорії, що мають свої переваги та недоліки:
- Проникні (анілінові). Пігменти у складі такої фарби проникають у саму структуру шкіри. При цьому не деформує її, зберігає рельєф та усі його нерівності, ворсинки й таке інше, вони не утворюють щільної плівки зверху. Такі пігменти часто використовують для реставрації чи декорування виробів з нубуку, замші та для шкір, що мають рельєфний малюнок чи тиснення. Проте використання такого барвника проводиться тільки зі світлого тону в темний, це варто враховувати при роботі.
- Поверхневі. Такі пігменти лягають на шкіру у вигляді дуже тонкої плівки, перекриваючи структуру та фактуру природного матеріалу. Їх зручно застосовувати для маскування пошкоджень, тріщин та оновлення виробів саме з гладкої шкіри. У продажу частіше зустрічаються акрилові поверхневі барвники.
За типом основи фарби для шкіряного матеріалу поділяють на такі категорії:
- На акриловій основі. Найпоширеніші, легко наносяться та досить швидко висихають. Вони добре тримаються, але можуть вимагати додаткової обробки для посилення зносостійкості.
- Масляна основа. Більш стійкі до зношування та мають більш глянцевий фініш, проте процес сушіння займає значно більше часу. Підійдуть для досягнення більш глибоких, насичених відтінків.
- Спиртова основа. Має дуже високу стійкість до зношування та ультрафіолетового випромінювання. Це ідеальний варіант для виробів, що піддаються великому механічному навантаженню.
В нашому магазині ви можете придбати чудовий варіант фарби для шкіри від турецького виробника Cadence VOGUE LEATHER PAINT.
М'яка та легка у нанесенні з широкою палітрою кольорів, що дозволяє на повну розкривати творчий потенціал та фантазію. Фарба на водній основі не має різкого запаху, швидко сохне та має напівматовий фініш. Висока покривна здатність дозволяє покривати виріб в 1-2 шари, не використовуючи багато фарби. Не тьмяніє та не втрачає первинний колір з часом, а отже виріб залишиться в чудовому стані впродовж довгого часу. Після висихання фарба залишається еластичною, не тріскається та має високу зносостійкість. Вона підійде для декору та реставрації предметів гардероба та продовжить життя ваших улюблених речей на довгі роки.
Спосіб застосування фарби:
- Перед фарбуванням ретельно очистити шкіряну поверхню від бруду, пилу чи залишків застарілої фарби. Це можна зробити за допомогою розчинника.
- Рекомендується наносити пензлем або спонжем, можливе також нанесення через трафарет. Можна наносити в декілька тонких шарів, даючи кожному з них добре просохнути.
- Після фарбування зазвичай наносять захисний шар, тобто лак, який надає додаткового блиску та забезпечує додатковий захист від води та подряпин.
Особливості догляду за шкіряними виробами:
- Захист від води. Після фарбування важливо обробити виріб спеціальним водовідштовхувальним засобом або лаком для шкіри.
- Регулярне кондиціонування. Шкіра має потребу в постійному зволоженні та провітрюванні, щоб не втрачати гнучкість та уникати тріщин.
- Очищення. Для догляду за шкірою варто використовувати спеціальні засоби для очищення, аби продовжити строк використання таких виробів.
Фарбування шкіряних виробів — це чудовий спосіб оновити або створити унікальний предмет, і з правильними матеріалами та інструментами результат буде тривким і стильним.