Фільтр
Ціна  216 - 2990 грн.
Виробник

Категорії

Круглі, овальні полотна

Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)

Купити кругле полотно на підрамнику в сучасний інтер'єр

Кругле полотно було популярне в 19-му столітті, на початку 20-го, коли з'являлися настінні портрети видатних діячів прямо в їхніх кабінетах. Перш ніж у світі стала популярною фотографія, на круглих полотнах писали й портрети й пейзажі й навіть сімейні історії.

Тепер круглі полотна знову отримують своє місце в інтер'єрах, але вже зовсім інакше. Яскрава акрилова або масляна абстракція серед лофтового інтер'єру дає необхідну особливість кімнати. А якщо таке мистецтво висить у кав'ярні — гості заходитимуть бодай, щоб його роздивлятися, а заразом випити філіжанку кави. Картина на круглому полотні ще виразніша серед геометрично правильного мінімалістичного інтер'єру, і вписується в нього краще, ніж нудно-квадратні або ретро-прямокутні роботи.

Купити кругле полотно на підрамнику можна прямо перед майстер-класом з живопису — так ви відразу створите картину на незвичайній основі. Купуючи кругле полотно в художньому магазині, ви можете бути впевнені у якості натяжки та ґрунту.

Відмінності ґрунтовки у круглих полотен на підрамнику

  • Кругле полотно на підрамнику для олійного живопису повинно мати ґрунт для олії, щоб утримувати фарбу і не давати їй вбиратися всередину тканини. Це захистить роботу від негарних олійних плям навколо фарби.
  • Для акрилового живопису полотно на підрамнику покрите ґрунтом для акрилу, яке забезпечує максимальну яскравість фарб та відмінну покриваність.

У який стиль варто купити овальне полотно на підрамнику

Овальне полотно на підрамнику це класика. У горизонтальному розташуванні на такому полотні мають чудовий вигляд меланхолійні пейзажі з озерами та лісами, поля з тваринами. Овальна форма сприяє спокою, тому на таких полотнах намагалися зображати спокійні, не динамічні сцени. З іншого боку, зараз у моді контрасти та несподівані рішення, тому вас ніщо не повинно зупиняти від експресії на овальному полотні.

Овальне полотно на підрамнику для портрета це основа портретного живопису. Овал навколо людського бюста підкреслює завершеність, спокій та солідність зображеної персони. Особливо добре овальне полотно вписується в класичний інтер'єр з переважанням дерева.

Проте в сучасному мистецтві круглі та овальні полотна на підрамнику використовуються для найсміливіших експериментів саме тому, що уособлюють собою класичне бачення світу. З круглого полотна починався авангардний рух порізаних полотен. Овальне полотно часто служило основою для кубізму.

Найголовніше — варто купити кругле або овальне полотно на підрамнику, і ви зможете творити в будь-якому напрямку на такій основі. А любителям абстракції сподобається той момент, що кругле полотно можна обертати будь-якою стороною.

Особлива перевага круглого полотна на підрамнику

Якщо ви повісите кругле полотно на стіну, ніхто не помітить, що воно висить трохи криво.