Фільтр
Ціна  100 - 401 грн.
Виробник

Категорії

Дитячі фарби

Набір гуашевих фарб ROSA Studio Classic, 9 кольорів по 20 мл
210 грн.

Набір гуашевих фарб ROSA Studio Classic, 9 кольорів по 20 мл Виробник: ROSA Країна: Україна ..

Набір гуашевих фарб ROSA Studio Creative, 16 кольорів по 20 мл
348 грн.

Набір гуашевих фарб ROSA Studio Creative, 16 кольорів по 20 мл Виробник: ROSA Країна: Україн..

Набір гуашевих фарб Школярик, 8 кольорів по 20 г
133 грн.

Набір гуашевих фарб Школярик, 8 кольорів по 20 г Виробник: Школярик Країна: Польща Кількіс..

Набір гуашевих фарб ROSA Studio Classic, 12 кольорів по 40 мл
393 грн.

Набір гуашевих фарб ROSA Studio, 12 кольорів, об’єм баночки 40 мл, ROSA Виробник: ROSA ..

Набір гуашевих фарб ROSA Studio, 12 кольорів по 40 мл
401 грн.

Набір гуашевих фарб ROSA Studio, 12 кольорів, об’єм баночки 40 мл, ROSA Виробник: ROSA ..

Набір гуашевих фарб Школярик, 10 кольорів по 20 г
151 грн.

Набір гуашевих фарб Школярик, 10 кольорів по 20 г Виробник: Школярик Країна: Польща Кількі..

Набір гуашевих фарб Школярик, 6 кольорів по 20 г
115 грн.

Набір гуашевих фарб Школярик, 6 кольорів по 20 г Виробник: Школярик Країна: Польща Кількіс..

Акварельні фарби Школярик, 18 кольорів Акварельні фарби Школярик, 18 кольорів Відсутній
Акварельні фарби Школярик, 18 кольорів
142 грн.

Акварельні фарби Школярик, 18 кольорів Виробник: Школярик Країна: Польща Кількість в набор..

Набір гуашевих фарб Школярик, 12 кольорів по 20 г Набір гуашевих фарб Школярик, 12 кольорів по 20 г Відсутній
Набір гуашевих фарб Школярик, 12 кольорів по 20 г
194 грн.

Набір гуашевих фарб Школярик, 12 кольорів по 20 г Виробник: Школярик Країна: Польща Кількі..

Акварельні фарби Школярик, 12 кольорів Акварельні фарби Школярик, 12 кольорів Відсутній
Акварельні фарби Школярик, 12 кольорів
100 грн.

Акварельні фарби Школярик, 12 кольорів Виробник: Школярик Країна: Польща Кількість в набор..

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

Дитячі фарби для малювання

Фарби для малювання потрібні з раннього віку, як тільки дитина починає пізнавати світ і пробувати його зображати. Малювання особливо сильно розвиває уяву, а крім того, ще й дрібну моторику.

Як вибрати фарби для малювання

Щоб вибрати хороші дитячі фарби, потрібно звернути увагу на декілька аспектів:

  • Країна виробник. Важливо не брати фарби з невідомою назвою та брендом, оскільки ви не зможете перевірити, чи вони дійсно безпечні. Усі бренди фарб, які зареєстровані в Європі та Україні, мають сертифікати безпеки.
  • Бренд. Відомі бренди не економлять на якості фарб, щоб тримати високу планку якості своєї продукції. Тому якщо ви вибираєте гуаш Lefranc Redimix, ви можете бути впевнені, що ці фарби безпечні. Так само і з фарбами українського бренду Школярик та Rosa – усі сертифікати безпеки є на офіційному сайті.
  • Мінімальний вік. Тільки фарби, позначені міткою віку 0+, повністю безпечні при випадковому поїданні. Якщо ви купуєте фарби для дитини, переконайтеся, що вони не шкідливі при поїданні. Будь-які фарби не варто вживати на вечерю, але дитячі фарби намагаються зробити максимально безпечними.
  • Акварель чи гуаш. Дитяча акварель зроблена на медовій основі, вона прозора, легко розлучається водою, їй малювати легко та приємно. Перевага акварелі в тому, що навіть якщо дитина повернеться до малювання тільки через рік, фарби в закритій упаковці будуть такими ж, не засохнуть і не вимагатимуть розведення. Дитяча гуаш це навпаки більш щільні матові та покриваючі фарби. Через те, що гуаш непрозора, можна замалювати будь-які похибки малюнка. Проте, що більше шарів, то більше ймовірність, що висохлий малюнок потріскається. Також гуаш не варто залишати надовго, інакше вона засохне і доведеться заново розводити фарби водою.
  • Набір фарб або фарби поштучно. Дитячий набір фарб для малювання дуже зручний, якщо ви малюєте не вдома, або збираєте дитину до школи. Набір фарб спеціально упакований так, щоб не відкриватися в сумках, рюкзаках, але при цьому, щоб дитина змогла самостійно його відкрити. Фарби поштучно можна купувати у великих банках, якщо малювання вже стало хобі вашої дитини, тоді фарби вистачить довше. Але й більше ризик зіпсувати одразу всю банку фарби.
  • Базовий набір кольорів. Для того, щоб змішати будь-які відтінки фарби, потрібні кольори: жовтий, маджента (рожевий), ціан (синьо-зелений), чорний і білий. У разі акварелі фарби освітлюються простим додаванням води, тому білий необов'язковий. Але, дитячі набори роблять на 12, 18, 14 та 36 кольорів. Це зроблено для того, щоб дитині можна було відразу взяти потрібний колір фарби та легко зобразити те, що вона бачить чи уявляє.

Вправа "знайди всі кольори" з акварельними або гуашевими дитячими фарбами

Щоб дитина відчула себе впевненіше в малюванні, навчіть її самостійно добувати з чотирьох базових кольорів усі інші. Після цього вона зможе зобразити навіть фіолетового смугастого слона в заході сонця в потрібних відтінках.

Якщо подивитися на коло Іттена, яким користуються художники, ви побачите не зовсім ті кольори, які вважають базовими. Кольори RGB – червоний, зелений та синій – дійсно дають весь спектр кольорів, але це працює тільки зі світлом.

Для змішування фарб потрібні кольори CMYK – ціан, маджента, жовтий та чорний. Саме так друкує принтер всі кольори з набору фарб всього у 4 кольори. Ціан, маджента та жовтий повинні бути максимально світлими та насиченими, а за допомогою чорного ви зможете зробити будь-який колір темнішим.

Тепер візьміть 4 баночки дитячої гуаші або акварелі цих кольорів та почніть експерименти.

Ціан – це яскраво-блакитний, синій. Маджента це рожево-червоний. Жовтий беріть найяскравіший і найсвітліший. Можна взяти гуаш Rosa у баночках, вона чудово підходить для дитячого малювання.

Суміш синьої та жовтої фарби це зелена фарба. Жовта та червона дають помаранчеву. А червона та синя фарба дадуть фіолетову.

Так, за допомогою дитячих фарб для малювання ви навчили вашу дитину отримувати вторинні кольори. Продовжуйте змішувати, тепер уже один із вторинних кольорів змішуйте із сусіднім первинним та отримуйте третинні кольори.

Для дитини важливо навчитися у творчості досягати саме того, що вона задумала. Тому фарби для малювання так необхідні для розвитку цього художнього почуття. Як тільки дитина навчиться отримувати будь-який колір, який захоче, ви можете знову провести експеримент і за допомогою чотирьох фарб із баночок дитячої гуаші повторити всі ті фарби, які є в наборі вашої дитини.

Дитячі фарби для школи

Фарби для школи повинні бути в наборі, щоб дитині було зручно та швидко їх відкрити та почати малювати. Ідеальною кількістю для школи вважається набір 24 кольори, тому що дитині не доведеться витрачати час на змішування більшості відтінків. Вдома може бути додатковий набір на 48 кольорів, а на прогулянку зручно брати невеликі набори від 6 до 12 кольорів.

Для того, щоб зручно малювати прямо в парку з натури, ви можете придбати пензель з резервуаром для води. Так вам не доведеться шукати воду та стаканчики – у вас одразу все буде з собою.

Який папір підійде для дитячих фарб

Щоб вибрати альбом, у якому дитині буде приємно та легко малювати, спирайтеся на щільність паперу. Для гуаші та акварелі підходить папір із щільністю від 200 г/м2. Крім цього, фарба краще лягатиме на папір із зернистістю.

Дитячі альбоми найчастіше роблять нещільними, від 100 г/м2 для того, щоб помістити більше аркушів за ту саму ціну. Це відмінний варіант, якщо папір буде використовуватися ще й для виробів, вирізування та малювання олівцями. Але, навіть дитяча гуаш і акварель сильно деформуватимуть такий папір і навіть просочуватимуться на інший бік.

Найкращим варіантом може бути покупка двох альбомів – одного щільного для малювання фарбами, а іншого для олівців, вирізок, оригамі та інших хобі.

Чи потрібні дитині професійні художні фарби

Поки дитина робить перші кроки до малювання, найбільше їй потрібна свобода та комфорт. Якщо ви відразу придбаєте професійні дорогі фарби, дитині може бути страшніше їх зіпсувати. Але всі ми вчимося через помилки, і дитині потрібно дозволити їх здійснити на тих матеріалах, які вам не буде шкода.

З іншого боку, абсолютно не варто економити й купувати найдешевші матеріали, тому що ними малювати практично неможливо. Дешеві фарби для малювання тріскаються, розсихаються, псують пензлики, а кольори на папері виходять бляклими та невиразними. Такий досвід може навпаки відбити бажання займатися малюванням.

Саме тому ми вже вибрали фарби професійних брендів, зроблені спеціально для дітей. Вибирайте якісні дитячі фарби та привчайте вашу дитину до комфорту та задоволення у творчості.