Фільтр
Ціна  88 - 343 грн.
Виробник

Категорії

Квілінг

Інструмент для квілінгу Quilling Tool
105 грн.

Інструмент для квілінгу Quilling Tool Бренд: Folia Країна: Німеччина Призначення: для квіл..

Папір для квілінгу Folia Quilling Papers Christmas, 100 смужок
88 грн.

Папір для квілінгу Folia Quilling Papers Christmas, 100 смужок Бренд: Folia Країна: Німеччин..

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Квілінг

Квілінг це чудове заняття для хмарного осіннього, зимового, весняного або літнього вечора, коли хочеться творити красу з паперу. Квілінг це декорування паперовими орнаментами будь-яких інших виробів, листівок, скульптур та виробів.

Що потрібно для квілінгу

  • Вузькі паперові смужки для квілінгу - папір для квілінгу має бути нарізаний тонкими смужками, їх товщина стане висотою аплікації. Ви можете використати це, створюючи об'ємний квілінг.
  • Основа для квілінгу - підходить будь-яка основа, до якої легко буде приклеїти закручені паперові кружечки та стрічки.
  • Клей для квілінгу. Ви можете використовувати будь-який клей, який швидко сохне і приклеює папір до потрібної поверхні. Переконайтеся, що поверхня чиста та рівна.
  • Шило для квілінгу. Існує професійне шило для квілінгу, воно зручне та легко утримує папір. Шило для квілінгу та папір для квілінгу виробляє та сама німецька фірма Folia.

За допомогою цих інструментів для квілінгу ви зможете розпочати це чудове заняття.

Як зробити шило для квілінгу

Шило для квілінгу можна виготовити вручну. Якщо ви хочете працювати більш класичним способом - візьміть циганську голку, розщепите вушко зверху так, щоб вийшли два зубчики, і зафіксуйте голку у зручній для вас дерев'яній ручці або звичайній пробці. Краще вибирати зручну ручку, щоб ви не відривалися від творчого процесу.

Форми квілінгу

Квілінг це постійна робота з накручуванням паперу та склеюванням його. Найпростіша форма - тугий рулон. Просто накрутіть смужку паперу в рулон потрібного діаметра, відріжте залишок та зафіксуйте кінець клеєм.

  • Форма вільного кола: у квілінгу це найпоширеніша форма малюнка. Накрутіть щільний рулон паперу, потім зніміть його з шила або голки, трохи розтисніть у пальцях, щоб він розкрутився у вільнішу форму. Зафіксуйте кінчик клеєм. Цю дію у квілінгу ви повторюватимете постійно.
  • Коло зі зміщеним центром. За допомогою цієї фігури для квілінгу ви можете зробити практично будь-які малюнки. Зробіть вільне коло як у минулій формі квілінгу, потім нанесіть клей на бічну сторону, щоб приклеїти його до поверхні, і поки клей не застиг, голкою або шилом посуньте центр до однієї зі сторін. Таким чином ви можете створювати форму пелюстків, крилець і безлічі різних візерунків.

Як з'являвся квілінг

Квілінг не завжди був пов'язаний із папером. Це мистецтво було відоме ще в Стародавньому Світі, де могли використовувати дріт або викладати таким чином глину на орнаменті. Потім з появою паперу це мистецтво практично повністю стало паперовим. За допомогою квілінгу робили сережки, намиста, орнаменти в інтер'єрах, декорації для статуй та дарів богам. На заході, в Європі квілінг став заняттям для світських жінок, не обтяжених роботою та домашніми справами. Крім того, ціна матеріалів для квілінгу - різнобарвного паперу, що іноді переливається або з металевими відблисками - була непомірно дорога для сімей робітників. Тому ставлення до квілінгу в Європі залишилося приблизно таким самим, як до ботанічної ілюстрації: творчість малозрозуміла, але без сумнівів статусна.

На Сході з квілінгом ситуація склалася ще цікавіша. Оскільки Китай був батьківщиною і головним центром роботи з папером, квілінг використовували для різних ідей декорування і рукоділля і в Китаї, і в Кореї. У Японії виготовляли власний папір і ставилися до нього інакше, воліючи не різати його, а складати, тому паперові творчості розділилися на мистецтво квілінгу та аплікацій, і оригамі.

Корейський квілінг

Квілінг у Кореї дістався неймовірних висот. Якщо Європі квілінг переважно плоский і лише обрамляє іншу роботу, служить доповненням, то Кореї це окремий вид мистецтва, який використовує об'ємне моделювання.

Корейський квілінг дозволяє створити об'ємні скульптури та вироби, і це все – без використання шила та додаткових інструментів – лише руками.