Фільтр
Ціна  160 - 973 грн.
Виробник

Категорії

Грунти

Олійний ґрунт Traditional Gesso Oil Primer, 500 мл, Renesans
973 грн.

Олійний ґрунт Traditional Gesso Oil Primer, об’єм 500 мл, Renesans Виробник: Renesans ..

Ґрунт художній Black Gesso, чорний, 110 мл, Renesans
323 грн.

Художній ґрунт Black Gesso, чорний, об’єм 110 мл, Renesans Виробник: Renesans Країна: ..

Ґрунт художній White Gesso, білий, 110 мл, Renesans
315 грн.

Художній ґрунт White Gesso, білий, об’єм 110 мл, Renesans Виробник: Renesans Країна: П..

Ґрунт художній Gesso Transparente, прозорий, 110 мл, Renesans Відсутній
Ґрунт художній Gesso Transparente, прозорий, 110 мл, Renesans
427 грн.

Художній ґрунт Gesso Transparente, прозорий, об’єм 110 мл, Renesans Виробник: Renesans ..

Показано від 1 до 16 з 16 (всього сторінок: 1)

Додаткові матеріали для живопису можуть здатися зайвими для того, хто почав займатися творчістю. Але, різноманітні баночки, палітри, маслянки та ґрунтовки можуть зробити зручним та приємним той процес, який забирав у вас стільки сил та відволікав від чистої творчості. Коли ви готові йти до каси або оформляти замовлення, подивіться, що є з додаткового для вашої творчості. Ви самостійно робите полотна? Є грунтовка для олії та акрилу, прозора та глянсова. Хочете спробувати змінити властивості фарби - медіуми та розріджувачі для вас. Доводиться використовувати старий кухоль, щоб мити пензлики? Є баночки і для води та спеціальні масляни для олійного живопису.

Ґрунт - що це і навіщо

Для акрилового живопису продаються баночки з написом gesso – це ґрунт. Щоб малювати на непідготовленому полотні або будь-якій тканині, яка вам сподобалася, її спочатку ґрунтують. Це потрібно для того, щоб фарба не вбиралася в волокна полотна і лягала так само добре, як на профессійне полотно. Різні ґрунти мають трохи різні властивості: на одних фарба лягає тонше, інші додають власної фактури, є ґрунти, що уповільнюють висихання акрилу, або роблять його більш акварельним, прозорим.

  • Грунт Cadence Primer - ґрунт для акрилу, декупажу та кракелюру. Створює рівний шар, еластичний, не тріскається, легко шліфується. На водяній основі. Можна змішувати з акриловою фарбою як білила.
  • Грунт Cadence gesso - для акрилу, густий, кремоподібний. Відразу чіпляється за поверхню, їм зручно покривати великі площі. Матовий.
  • Чорний ґрунт Cadence gesso - новинка для акрилового живопису. Тепер вам не потрібно шукати чорне полотно. Акрил на чорному тлі виглядає яскраво, світиться, схожий на неонову вивіску або малюнок CGI.
  • Грунт Deco Spray Base-coat - універсальний закріплюючий грунт, для акрилу, олії та гуаші. Висихає за 30 хвилин, добре піддається шліфуванню, особливо покладений у два шари. Через 24 години не відрізняється від професійно ґрунтованого полотна.
  • Грунт Clear Gesso Liquitex - прозорий грунт, відмінний, якщо вам важлива поверхня під малюнком і її має бути видно. Еластичний, легко лягає навіть на нерівну поверхню.

А якщо вам хочеться малювати не на білій або чорній поверхні, а зробити її кольоровою - просто додайте прямо у ґрунт акрилової фарби, і ви зробите ґрунт нового відтінку.

Щось ще для живопису

  • Фартух. Не забудьте його взяти, якщо працюєте з олією та акрилом. Вам не доведеться прати речі щоразу після сеансу малювання.
  • Баночка для води. Занадто часто миєте пензлики в кухлі з чаєм? Візьміть таку ємність, яка буде не схожа на жодний посуд, з якого ви їсте або п'єте. А ще її можна прикрашати, щоб ви раділи, дістаючи її з полиці.
  • Колірне коло Color Wheel. Якщо ви дизайнер, або створюєте персонажів, якщо малюєте комікси чи мангу, цей маленький аксесуар допоможе вам не загубитися у колірній гармонії та підібрати найвдаліше поєднання кольорів. Колірним колом користуються дизайнери, художники та викладачі у всьому світі, тепер він є і у нас.