Фільтр
Ціна  5 - 5198 грн.
Виробник

Категорії

Пензлі художні та мастихіни

Показано від 1 до 15 з 712 (всього сторінок: 48)

Пензлики для малювання — які вони бувають?

Ви твердо вирішили зайнятися малюванням, зайшли до художнього магазину та повністю розгубилися? Не дивно, в кожному артмагазині безліч пензлів різних форм, розмірів і кольорів. Як же в цьому розібратися звичайній людині, яка не закінчувала художній виш?

Уявіть, що ви заходите до крамниці для художників, яку тримає немолодий італійський майстер. Він щиро любить свою роботу, тому з радістю проведе вам екскурсію, щоб вам було комфортно вибрати свої перші пензлики для малювання.

Як розрізняються пензлі для малювання:

  • За ворсом. Найважливіша частина пензлика — це її ворс. Саме він контактуватиме і з фарбою, і з папером. Для кожного типу фарби найкраще підходить свій ворс пензлика. Класика — це пензель з ворсу білки або колонка для акварелі, щетина або синтетика для акрилу, синтетика, колонок або соболь для олії.
  • За формою. Круглі, плоскі, овальні, флейц, пелюстки, котячі мови та інші екзотичні тварини — все це різноманітні форми ворсу художніх пензлів.
  • По розміру. На кожному пензлику позначається номер, і чим більше номер — тим більше пензель. Залежно від розміру паперу або полотна, на якому вам приємніше малювати, вам знадобиться і певний діапазон розмірів пензликів. Якщо ви малюєте аквареллю в альбомі А5, вам, швидше за все, незручно працюватиме плоским пензлем, який займає половину ширини листа. І навпаки, на великому форматі навіть найдрібніші деталі рідко пишуться пензликами №0 та №1.
  • По довжині ворсу. Здавалося б, довжина відрізняється лише з естетичних міркувань, але це той самий параметр, який відповідає за жорсткість, пружинистість та еластичність пензля. Чим ворс довше, тим пензель м'якший, і навпаки.
  • По довжині ручки. Найменш важлива частина, якщо ви не малюєте стоячи біля мольберта і на великих форматах. Тоді вам може просто не вистачити довжини ручки пензля, щоб писати великі заливки та контролювати поведінку пензлика не лише пальцями, а навіть усією рукою.

Які купити художні пензлі?

Якщо ви купуєте ваші перші художні пензлі, можливо, найкращим виходом буде купити набір пензликів для малювання. Купуйте пензлі лише у художніх магазинах, і ви захистите себе від неякісних китайських підробок.

Якщо ви хочете вибрати кожен пензлик окремо, ось кілька порад, які допоможуть визначитися з вибором:

  • Пензлі для акварелі: широкий флейц (схожий на пензель для фарбування стін), великий круглий пензель з білки, дрібний пензель розміру від 2 до 6, і пензель-лайнер (тонкий і довгий, для прописування деталей). Потім можна доповнити свій набір віяловим пензлем та пелюстком. Пензлі для акварелі повинні утримувати багато води, тому вони будуть пухнастішими, ніж пензлі для олії або акрилу.
  • Пензлі для акрилу: широкий флейц із щетини, середня плоска щітка із щетини або синтетики, віяловий синтетичний пензель для дерев та трави, “котячий язик” для контролю над деталями та пензель-лайнер синтетичний.
  • Щітки для олії: середній плаский синтетичний пензель для основних мазків, щетинний пензель-флейц для грубих мазків, круглий пензель з ворсу поні або колонка для тонких шарів і розтушовування.

У нашому артмагазині АЗУР ви знайдете лише якісні матеріали європейських брендів. Ми не купуємо матеріали з Китаю, тому ви можете бути впевнені у якості наших пензлів. Візьміть лише кілька хороших пензликів для малювання, і ви відчуєте, наскільки змінився ваш творчий процес.

Малюйте із задоволенням найкращими матеріалами разом з артмагазином АЗУР.