Фільтр
Ціна  7 - 1766 грн.
Виробник
Щільність
Розмір
К-сть аркушів

Категорії

Папір для маркерів

Блок паперу для маркерів Canson The Wall, 200 гр, A3, 30 аркушів
1766 грн.

Блок паперу для маркерів Canson The Wall Виробник: Canson Країна: Франція Назва: The Wall ..

Блок паперу для маркерів Canson The Wall, 200 гр, A4, 30 аркушів
992 грн.

Блок паперу для маркерів Canson The Wall Виробник: Canson Країна: Франція Назва: The Wall ..

Показано від 1 до 15 з 24 (всього сторінок: 2)

Як вибрати папір для маркерів

Якщо ви малюєте акварельними брашпенами або маркерами на водній основі - вибирайте акварельний папір з мінімальною зернистістю та щільністю від 170г/м2. Чим папір щільніший, тим більше шарів він витримає.

А ось якщо ви плануєте малювати спиртовими маркерами Copic, критеріїв вибору більше:

  • Гладкість. Папір для маркерів Copic повинен бути гладким, без шорсткості або зернистості.
  • Acid-free. Безкислотність зберігає папір від пожовтіння з часом. Для пастелі чи малюнку ще можна взяти еко або крафт папір, якщо хочеться, але маркери вимагають ідеально білого кольору.
  • Мінімальне вбирання. Хороший папір тримає чорнила, і вони не розповзаються "ялиночкою" навколо ліній. Цей параметр дуже важливий при кресленні пером і обведенні ліній під час роботи над коміксами або мангою.
  • Накладення. Тут більше залежить від вашої техніки. Хтось більше любить класти один шар кольору, а хтось змішувати кольори та робити градієнти. Якщо багатошаровість не планується, беріть папір тонший - 70г/м2, він найяскравіше передає кольори маркерів. А якщо любите переходи та градієнти, вам потрібний папір щільніше – від 100г/м2 та вище. Кольори будуть менш яскравими, проте ви досягнете м'якого переходу тону.
  • Яскравість кольору. У різних виробників папір по-різному передає кольори маркерів. MARKER PAD - найяскравіша і точна кольоропередача, але папір досить тонкий. Поекспериментуйте і знайдіть той папір, який приємний саме для вас.
  • Гарне змішування кольору. При накладанні відтінків не повинно бути чітких ліній між кольорами. Найкращий папір у цій категорії – акварельний холодного пресування Canson та папір для мікс-медіа. Проте, вона не така гладка, як папір для маркерів, і чорнило може піти "ялиночкою".

Головна відмінність паперу для маркерів від інших типів - це насичення спеціальним розчином внутрішнього шару, який захищає папір від протікання чорнила на наступний аркуш. Спиртові маркери навіть при першому шарі просочують простий папір наскрізь, а зі спеціальним папером потрібно сильно намагатися, щоб досягти цього ефекту. Тому, якщо малюєте на звичайному папері або папері mix-media, підкладіть ще один аркуш під ваш малюнок.