Фільтр
Ціна  26 - 74 грн.
Виробник

Категорії

Маркери по тканині

Маркер для тканини Faber-Castell Textile marker чорний, 1мм
49 грн.

Маркер для тканини Faber-Castell Textile marker чорний, 1мм Виробник: Faber-Castell Назва: T..

Маркер по тканині 2739 Centropen, 2 мм / - Синій
26 грн.

Маркер по тканині 2739 Centropen, 2 мм / - Синій Бренд: Centropen Країна: Чехія Колір: син..

Маркер по тканині 2739 Centropen, 2 мм / - Червоний
26 грн.

Маркер по тканині 2739 Centropen, 2 мм / - Червоний Бренд: Centropen Країна: Чехія Колір: ..

Маркер по тканині 2739 Centropen, 2 мм / - №703 Зелений
26 грн.

Маркер по тканині 2739 Centropen, 2 мм / - №703 Зелений Бренд: Centropen Країна: Чехія Кол..

Маркер по тканині 2739 Centropen, 2 мм / - №265 Чорний
26 грн.

Маркер по тканині 2739 Centropen, 2 мм / - №265 Чорний Бренд: Centropen Країна: Чехія Колі..

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Маркери для тканини

Маркери для тканини це зручна і навіть незамінна річ, якщо вам потрібно підписати тканину швидко та просто. Це альтернатива фарбам по тканині, маркери по тканині швидко сохнуть і відмінно підходять до створення рукописних написів.

Найчастіше маркери по тканині використовують для підпису футболок, розпису "графіті" на одязі, колективних написів на футболках та худі.

Як використовувати маркери по тканині

Уявіть, що ви користуєтесь звичайним маркером. Більшість підготовки належить до тканини:

  • Щоб маркер для тканини малював рівно, тканина має бути чистою, без крихт і плям.
  • Якщо ви хочете отримати рівний напис, бажано покласти тканину горизонтально або закріпити, щоб вона не з'їжджала під час малювання.
  • Маркер по тканині може по-різному писати на різних тканинах, тому на одних вам потрібно буде писати повільно, щоб напис закріпився, а на інших тканинах це може призвести до плям.
  • Є маркери по тканині, що змиваються і не змиваються. Перевірте, який у вас, щоб уникнути неприємностей.

Маркери по тканині потрібні лише для підписів, чи можна малювати?

Маркери по тканині універсальні, ними можна зробити швидкий підпис, намалювати смайлик, а можна зробити повноцінний розпис, унікальний малюнок.

Для початку, спробуйте використовувати ваші маркери на чорновому шматку тканини, щоб зрозуміти, як вони поводяться, як швидко висихають, відмиваються вони чи ні.

Виберіть одяг, який бажаєте розфарбувати маркерами по тканині. Деякі маркери можуть малювати й по чорній тканині, але найкраще підходить біла.

Щоб малюнок з першого разу вийшов рівним, ви можете використовувати трафарети, як готові, так і зроблені своїми руками. Перед малюванням можна намітити малюнок кольоровою крейдою.

Коли ви малюватимете маркерами по тканині, намагайтеся використовувати спочатку світлі кольори та поступово переходити до темних.

Як закріпити малюнок маркерами по тканині

Малюнок на вашому кастомному одязі потрібно закріпити, щоб він не змився від прання. Для цього пропрасуйте малюнок маркерами по тканині праскою.

Прасувати тканину можна і з боку малюнка, і з виворітного боку. Оскільки маркери по тканині висихають швидше, ніж фарби, вам не потрібно шукати підкладку, щоб захистити одяг від склеювання.

У чому сенс кастомного одягу

Маркери по тканині, так само як і фарби, використовують для того, щоб доопрацювати базовий одяг з магазину і зробити його унікальним, що повністю відповідатиме вашій особистості.

Показати одягом свій характер, звички, особливості та спрямованість особистості - це актуальна тема в сучасному світі, коли ми знаємо один одного, в основному, по соцмережах, і знайти в реальності безпомилково того, хто тобі підходить, може виявитися надто важким завданням.

Одяг з магазину так чи інакше зроблений масово однаковим, тому якщо хочеться відрізнятися і щось своїм одягом розповісти про себе, доведеться його кастомізувати.

Можна віддати її художнику, а можна самостійно додати на одяг ті деталі, які щось розповідають про вас.

Маркери по тканині це простіший інструмент, ніж фарби для розпису одягу, але їх можна використовувати разом.

Якщо ви намагалися колись малювати фломастерами, з маркерами по тканині не буде труднощів.

На одяг можна додати навіть посилання на свій профіль або на тему, що вас цікавить.

Як зробити QR-код маркерами по тканині

Бажаєте поділитися з навколишніми інтересами або послати їх за потрібною адресою? Нанесіть на одяг згенерований QR-код! Маркерами по тканині це зробити найпростіше:

  • Згенеруйте QR-код на потрібну сторінку та роздрукуйте його. Ви можете вписати його в коло, ромб або будь-яку іншу фігуру, а решту місця заповнити схожим патерном, це не завадить розпізнати код усередині.
  • Виріжте роздрукований код і проробіть дірки у чорних місцях, щоб вийшов трафарет із перфорацією.
  • Покладіть лист у потрібне місце на вашому одязі та маркерами по тканині промалюйте чорні місця крапками. Потім зніміть трафарет і зробіть крапки чіткішими і яскравішими. Для QR-коду важливою є рівна послідовність пікселів, тому точки однакового розміру відмінно розпізнаються.
  • Коли ви закінчите код маркерами по тканині, спробуйте розпізнати його. Якщо ви зробили все правильно – код розпізнається легко та швидко. Якщо щось пішло не так - саме час випрати тканину і почати заново.
  • Коли ви впевнені, що малюнок маркерами по тканині нанесений правильно, і вас все влаштовує – переходьте до прасування. На відміну від фарб по тканині, малюнок маркерами по тканині можна пропрасувати та з лицьового боку.

Маркери по тканині - незамінна штука при кастомізації одягу, ними легко користуватися, і вони відмінно підходять для малювання.