Фільтр
Ціна  18 - 1193 грн.
Виробник

Категорії

Лінолеум для ліногравюри

Лінолеум для ліногравюри Essdee SoftCut 200х150х3 мм
90 грн.

Лінолеум для ліногравюри серії SoftCut - Виробник: Essdee - Країна: Англія - Формат: 200*150 мм ..

Лінолеум для ліногравюри Essdee, Lino, 305х203х3, 2мм
166 грн.

Лінолеум для ліногравюри Essdee - Виробник: Essdee - Країна: Англія - Формат: 305*203 мм - Товщи..

Лінолеум на ДВП основі Essdee 150х100х3,2 мм
75 грн.

Лінолеум для ліногравюри серії Mounted Lino. - Виробник: Essdee - Країна: Англія - Формат: 150*..

Показано від 1 до 15 з 27 (всього сторінок: 2)
Ліногравюра підійде вам, якщо вам подобається вирізати, обводити, фарбувати валиком та друкувати пресом. Мрієте, як за старих добрих часів, самостійно зробити оголошення та роздрукувати їх великим тиражем? Чи ваші друзі давно просять вас зробити їм футболку із малюнком, але ви не хотіли замовляти у друкарів?
Для заняття ліногравюрою потрібна посидючість і багато вільного часу, але результат іноді вражаюче хороший.Подобається медитативне вирізування, але не любите малювати щось із голови? У ліногравюру можна перетворити будь-яке зображення чи фотографію.
За великого бажання можна робити навіть портрети. Перенести малюнок потім можна практично на будь-що.
Для початку роботи вам знадобиться лінолеум. Можливо, перші рази ви починали вирізувати картинки з радянського шматка лінолеуму, але варто спробувати справжній професійний лінолеум - і ви не захочете більше миритися з компромісами.

Як вибрати лінолеум для ліногравюри

  • Товщина. 3,2мм це стандартна товщина для зручності та контролю над різкою. Якщо ваша робота буде з безліччю шарів та кольорів – вам потрібен товстий лінолеум. У процесі різання лінолеум майже повністю буде знищено, тому один блок підійде лише для однієї картинки.
  • Розмір. А3, А4, А5 та нестандартні розміри, залежно від ваших завдань. Пам'ятайте, що підсумковий малюнок повинен бути меншим за папер або тканину, куди ви збираєтеся його друкувати.
  • Колір. Буває білим і сірим, на ньому добре видно олівець, коли ви переводите малюнок з кальки на папір. Темні кольори не підійдуть, тому що ви просто не побачите свій малюнок, але для вільної ліногравюри можете спокійно брати.
  • Щільність. Художній лінолеум Essdee буде необхідної вам щільності, на ньому різці будуть поводитися м'яко і контрольовано. Якщо хочете просто потренуватися, можете взяти і м'який будівельний лінолеум, але будьте готові, що вам доведеться боротися з кожним штрихом. Занадто м'який лінолеум буде рватися, занадто щільний вам доведеться колупати щосили. Уявіть, скільки сил ви витратите на підбір художнього лінолеуму в будівельному магазині, та придбайте собі спокійно набір професійних художніх лінолеумних листів.

Куди його потім можна перенести? А куди завгодно. Зараз за допомогою ліногравюри роблять інтер'єрний друк навіть на стінах кафе та барів. Можете зробити собі та друзям оригінальні футболки, не виходячи з дому, а можете докласти зусиль, кілька днів акуратно вирізати різні шари та накладати пошарові фарби, зняти це все на камеру та зробити власний NFT. Творчість не має меж, просто дайте собі волю та отримайте задоволення від такого медитативного процесу.