Кар`єра

Ми шукаємо перлини

За час нашої роботи ми створили власну технологію підбору та навчання персоналу, яка з кожним роком продовжує вдосконалюватися. Для нас в першу чергу важлива внутрішня мотивація кандидата, готового зростати в нашій компанії та брати на себе відповідальність.

Вакансії

Ми постійно розширюємось та шукаємо людей, які закохаються в АЗУР і захочуть у нас працювати. Ось що ми можемо Вам запропонувати.

Ви навчаєтесь або закінчили ВНЗ, маєте художні навички, володієте хорошим почуттям гумору, мрієте працювати у творчій атмосфері - почніть з помічника продавця та прагніть стати досвідченим фахівцем. Зробіть перший крок в дивовижній та творчій професії.

Адміністратор артстудії

Ви навчаєтесь або закінчили художній ВНЗ, маєте художні навички, володієте хорошим почуттям гумору, мрієте працювати у творчій атмосфері, вважаєте себе відповідальною та комунікабельною людиною, полюбляєте порядок у всьому - запрошуємо Вас на посаду адміністратора артстудії АЗУР.

Майстер артстудії

Ви отримали художню освіту, розбираєтесь у сучасних художніх техніках і матеріалах, маєте тонке почуття прекрасного, Ви товариська, енергійна, гнучка людина з хорошим почуттям гумору. Якщо у Вас вже є досвід проведення майстер-класів й Ви готові навчати дітей та дорослих запрошуємо на посаду майстра артстудії АЗУР. Ми навчимо вас працювати в нашому форматі.

Працюючи у нас, ви отримуєте:

  • - цікаву й творчу роботу в дружньому колективі;
  • - кар`єрне та особистісне зростання у рамках компанії;
  • - можливість поєднувати роботу й навчання;
  • - професійну підготовку;
  • - зручний графік роботи;
  • - ставка + %.

Записатися на співбесіду

Вирішили приєднатися до команди АЗУР? Відправляйте ваше резюме на адресу info@azur.com.ua