Кар`єра

Продавець-консультант в магазин товарів для творчості

Опис вакансії АЗУР — мережа магазинів для творчості. Ми почали працювати у 2003 році. Наші клієнти знають, що ми є офіційними постачальниками лише найкращих світових брендів. На наших полицях ви ніколи не побачите китайських підробок. Нам важливо в наших співробітниках: Любов до клієнтів і вміння знайти підхід до кожного з них; відповідальність, чесність, уважність і ретельність; комунікабельність і доброзичливість; творчий підхід до роботи; захопленість рукоділлям або декоруванням в різних техніках. Досвід роботи продавцем-консультантом буде перевагою.

Ми пропонуємо: офіційне працевлаштування та роботу в дружному молодому колективі; можливість професійного та кар'єрного зростання; своєчасну виплату заробітної плати. Рівень заробітної плати 11 000 – 15 000 грн.

Основні обов’язки: Консультування клієнтів по товарному асортименту; проведення розрахункових операцій (касовий апарат та платіжний термінал); викладка товару згідно зі стандартами; участь у планових інвентаризаціях; слідкування за порядком в магазині та на вітринах. Якщо ви сповнені яскравих ідей, стежите за модними тенденціями та знаєте, як створити красу навколо — тоді ми точно потоваришуємо!

Надсилайте резюме з фото [email protected], і ми будемо раді зустрітися з вами. тел. (067) 405-49-71 Алла