Фільтр
Ціна  136 - 481 грн.
Виробник

Категорії

Планшети

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Планшет ДВП Rosa Studio

Планшети для живопису потрібні для забезпечення щільної підтримки паперу. За допомогою планшета ДВП ви зможете малювати поза домом або студією, на пленері, а так само легко поставити планшет на мольберт або підставку та малювати стоячи.

Навіщо потрібен планшет ДВП

На планшеті малювати зручніше та приємніше, ніж на окремому аркуші. Аркуш буде натягнутий на планшет без деформацій, акварельна техніка не створюватиме хвилі на папері, а для рисунка олівцем окремим плюсом буде можливість легко нахиляти планшет з папером, закріплювати його на підставці або мольберті. До того ж на щільній поверхні без провисання набагато приємніше малювати.

Планшет здається надмірністю - можна ж малювати на окремому аркуші або в альбомі, проте багато художніх шкіл починають заняття саме з навчання роботі з планшетом. Зроблено це так просто тому, що планшет полегшує життя художнику та робить процес малювання зручнішим та приємнішим.

Як вибрати планшет ДВП для малювання

Планшет повинен бути меншим, ніж папір, на якому ви писатимете картину. Під час натягування паперу на планшет ви підвертатимете краї паперу і закріплюватимете їх з іншого боку, тому потрібен запас.

Якщо ви купуєте папір та планшет в одному магазині, прикладіть їх і подивіться, чи вистачає папера для того, щоб закріпити краї на деревині на звороті планшета. Якщо ні, орієнтуйтеся на те, що з усіх боків у вас має бути вільних 4-5 см папера.

Як натягнути папір на планшет

Щоб натягнути папір на планшет вам знадобляться папір і планшет, а також щось, чим можна закріпити папір на дерев'яному каркасі:

  • Меблевий степлер - найшвидший варіант, але в такому разі планшет точно буде одноразовим. Якщо ви залишите малюнок на планшеті, можна використовувати його.
  • Канцелярські плоскі кнопки - відмінний варіант, якщо ви збираєтеся використовувати планшет для кількох малюнків. Але щоб закріпити їх у деревині, потрібно докласти більше зусиль.
  • Клей ПВА - ви можете проклеїти поверхню дерев'яного каркаса і приклеїти до нього папір, але у такому разі у вас буде одна спроба і при повторному використанні планшета доведеться зрізати з нього малюнок.

Щоб почати натяг паперу на планшет, вам потрібно повністю змочити аркуш водою з обох боків. Для цього можна використовувати пульверизатор, мокру губку або навіть намочити його під душем.

Переконайтеся, що на папері не залишилося сухих місць. Аркуш повинен бути повністю мокрий, особливо по краях.

Поки папір мокрий, покладіть його лицевою стороною вниз - у деякого паперу для акварелі лицева та зворотна сторона мають різну зернистість.

Потім покладіть на неї планшет ДВП так само лицевою стороною вниз, щоб зверху опинився дерев'яний прямокутник.

Перевірте, чи папір з усіх боків виступає на однакову відстань. Ви можете зробити позначки олівцем по кутах планшета, щоб він не зрушувався під час натяжки, вони не будуть виднітися.

Загорніть папір по довгій стороні та закріпіть його на деревині за допомогою степлера або кнопки по центру на каркасі планшета. Якщо ви використовуєте клей - проклейте відразу весь бік і загорніть папір, не зсуваючи планшет з його позиції.

Так само зробіть із другою стороною. Поки що потрібно закріпити лише по центру, щоб ви могли вносити зміни та щоб папір розтягувався рівномірно.

Спеціально розтягувати папір не потрібно – від цього він деформується. Натяжка паперу на планшет відбуватиметься самостійно в міру висихання аркуша.

Далі закріпіть по центру короткі сторони та приступайте до куточків. Кути можна вирізати або скласти. Для красивого куточка потрібно спочатку скласти куточок горизонтально, а потім вертикально вздовж краю деревини.

Закріплення паперу на планшеті ДВП майже готове. Тепер закріпіть куточки степлером або кнопками та пройдіться по всіх краях паперу. На одній стороні може бути 5 або 7 скоб або кнопок.

Тепер ви знаєте, як легко та швидко закріпити папір на планшеті ДВП Rosa Studio, щоб підвищити собі комфорт та задоволення від малювання.