Фільтр
Ціна  160 - 416 грн.
Виробник

Категорії

Вітраж та кераміка

Показано від 1 до 24 з 107 (всього сторінок: 5)
Вітражними фарбами та фарбами по склу можна робити не тільки вітражі – розписуйте вази, скляні банки, склянки. Візьміть шматочок звичайного скла і перетворіть його на витвір мистецтва. Хочете зробити власну тарілку або чашку, тому що не знайшли нічого файного у магазині? Вам знадобляться фарби для кераміки. Щоб вам було легко розібратися в багатстві матеріалів, давайте влаштуємо невелику екскурсію.

Акрилова фарба для скла та кераміки

Cadence Style Matt Enamel перетворить будь-який виріб зі скла та кераміки на витвір мистецтва. В неї є декілька переваг:
  • Акрилова фарба для скла та кераміки водостійка і не вицвітає на сонці.
  • Кольори різноманітні та відмінно змішуються між собою. Можна накладати шари, попередньо добре висушивши попередні.
  • Акрил зручно наноситься будь-яким видом пензлів.

Розводьте фарби спеціальним розчинником, не використовуйте воду. Варто знати, що хоч фарби відмінно тримаються на склі та кераміці після запікання, їх не можна використовувати на побутовому посуді для їжі.

Надайте яскравості та індивідуальності вашому витвору з акриловою фарбою для скла та кераміки Cadence Style Matt Enamel.

Вітражні фарби на сольвентній основі

Вітражі це кохання з першого погляду! Відразу згадуються старі французькі собори та стародавні замки. Фарби на сольвентній основі Vitrail – телепорт у такі місця. Досить нанести їх на звичайне скло, та воно заграє новими кольорами.

Фарби можна змішувати між собою. Вони досить рідкі, тому використовуйте контурні фарби, щоб зробити ділянку, яку легко зафарбувати рідкою фарбою.
Якщо потрібно зробити колір фарби менш насиченим і більш прозорим - не використовуйте воду. Вода порушує властивості фарби та абсолютно не підходить для цього. Для розведення використовуйте прозору вітражну фарбу або медіум для вітражних фарб.

Якщо хочеться створити ефект опалового скла – додайте білу вітражну фарбу.

Чим відміряти фарбу? Якщо вона рідка - вам длопоможе піпетка, якщо густа - візьміть мастихін.
Сміливо подорожуйте до казки! Фарби Vitrail зроблять подорож надзвичайною.
 

Контури для скла та кераміки

Контурна акрилова фарба для скла та кераміки – це необхідність при роботі з вітражними фарбами. Гострий носик зробить контур тонким та акуратним, а зручне пакування дозволяє використовувати весь засіб без залишку. З його допомогою вітражні фарби не потечуть і не змішуються, а різноманітність кольорів підкреслить характер малюнка. Хоча чекати висихання контуру доведеться 12 годин, це не велика ціна за рівну та акуратну роботу!

Як підготувати поверхню та запекти виріб

Перед нанесенням фарби очистіть і знежирте поверхню спиртом. Нанесіть фарбу. Як закінчите – помістіть виріб у духовку. Увімкніть духовку на 180 ° C і запікайте в ній 20 хвилин. Після закінчення часу дайте охолонути, і все готово.

Можна обійтися без духовки, просто залиште виріб сохнути на повітрі протягом 21 дня.

Ґрунт на глянцеві поверхні

Якщо матеріал на який ви хочете нанести фарбу гладкий, не має пористого покриття, то ґрунт для глянцевих поверхонь Cadence, Glass & Tile Medium вам необхідний!

З його допомогою фарба не буде скочуватися з гладкої поверхні. Його достатньо нанести на поверхню тонким шаром, і після його висихання можна приступати до роботи!

 

Очищувач та розчинник для фарб

Якщо Вам потрібно розбавити фарбу для подальшого нанесення на скло або кераміку - не розводьте її водою! Перемішана з водою фарба розтечеться плямами і стане менш водостійкою. Для розведення фарби використовуйте спеціальний розчинник Vitrail і Ceramic.

Він пахне не дуже приємно, але з ним фарба не втратить насиченості. Додавати його потрібно у невеликих кількостях. Він також підходить для очищення пензлів від фарби.

Засіб для травлення скла

Зимові візерунки зачаровують! Хоч і здається на перший погляд, що таку красу не можна повторити, засіб для травлення скла Cadence Magic Glass Etching Cream допоможе зробити льодові візерунки навіть влітку. З його допомогою створювати незвичайні, рельєфні візерунки на склі просто та приємно. Але з ним варто бути обережним: хімічна формула цього засобу руйнує кремній у верхньому шарі матеріалу на глибині до 25 мікрон. Це означає, що процес буде незворотнім і малюнок нічим не змиється. Але, в цьому є плюс. Такий малюнок або візерунок не змиється від води, під впливом миючих засобів та мочалкою.

Перед нанесенням потрібно знежирити поверхні предмета. За бажання можна використовувати трафарет, який варто ретельно притулити до поверхні для чіткого малюнка. Ідеально підійде трафарет на клейкій основі. Нанесіть засіб товстим шаром за допомогою кисті чи шпателя. Залиште на 5 хвилин, залишки засобу змийте водою. Насолоджуйтесь чарівним орнаментом.