Фільтр
Ціна  320 - 2965 грн.
Виробник

Категорії

Ґрунт для позолоти

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Ґрунт для позолоти

Ґрунт для позолоти - це ця основа, на якій накладається сухозлітка, сусальне золото або поталь. Ґрунт для позолоти необхідний для кращої адгезії порожнистої поверхні.

Болюс

Болюс - суміш маслянистих глинистих ґрунтів, яка служить для приготування поверхні для позолоти. Його ще називають глиною для позолоти. Основна характеристика болюса полягає в тому, що мокрим він приклеює листи сухозлітки або поталі.

Болюс - у трьох кольорах:

 • Жовтий
 • Чорний
 • Червоний

Вибір кольору болюса залежить від кольору поталі, яка буде застосовуватися.

Жовтий болюс особливо підходить для більш глибоких частин рами, якщо ви використовуєте золоту поталь. Зони, що залишилися непокритими в позолоті, не будуть видимими, оскільки жовтий болюс буде схожий на колір золотистої поталі.

Чорний болюс рекомендується при роботі зі срібною гумою.

Червоний болюс дає теплий відтінок фольги та підходить для роботи з бронзою або золотом.

Підготовка та застосування болюса

Перед нанесенням болюс повинен бути підготовлений. Змішайте клей для поталі та болюс у пропорціях від 3 до 1. Наприклад, якщо ви взяли 20 грамів болюса, тоді вам потрібно додати 60 грамів клею. Перед перемішуванням клею слід прогріти його до 50 градусів на водяній бані. Добре перемішайте суміш. Не виводячи контейнер із сумішшю з водяної бані, почніть наносити її на поверхню щіткою. Необхідно нанести на поверхню 3 шари болюса. Первинне висихання шару - від 5 до 10 хвилин. Після застосування останнього шару залиште продукт на 24 години.

Перш ніж застосувати позолоту, болюс потрібно відшліфувати. Для полірування підходить губка сталевої вовни або щітки з короткими та твердими щетинками. Щітка є більш підхожим варіантом для полірування предметів з нитками - щетина проникає навіть у найщільніші місця.

Обійдіть круговими та енергійними рухами по всій поверхні продукту. Тримайте щітку перпендикулярно. Результатом має бути глянсова, майже дзеркальна поверхня.

В кінці протріть поверхню спиртом, щоб видалити зайвий болюс. Далі можна переходити до покриття сухозліткою.

Болюс Lefranc Bourgeois 1 літр, представлений у двох кольорах:

 • Чорний глиняний болюс (1 літр і 750 мл)
 • Червоний глиняний болюс

Акриловий болюс

Акриловий болюс - це суміш болюса та кролячого клею. Його не потрібно готувати - акриловий болюс вже готовий до використання. Акриловий болюс має другу назву - гіпсовий ґрунт.

Акриловий болюс є у таких кольорах:

 • Жовтий
 • Чорний
 • Червоний
 • Білий. Він застосовується до поліменту і до мордану

Як і звичайний болюс, колір акрилового болюса залежить від кольору поталі та бажаного результату.

Як наносити акриловий болюс

Акриловий болюс наноситься щіткою на поверхню. Жовтий, чорний та червоний акриловий болюс можна наносити лише до мордану.

Рекомендується використовувати щітки з щетиною та пластиком. Під час контакту з болюсом, металева обіймиця пензля може окислювати та провокувати появу бульбашок повітря, які можуть з’явитися при застосуванні позолоти.

Нанесіть на поверхню два шари болюсної поверхні. Первинне висихання шару - від 5 до 10 хвилин. Після застосування останнього шару залиште продукт на 24 години.

Щоб підготувати поверхню, протріть її наждаком або абразивною губкою. Поверхня повинна бути глянсовою і блискучою. В кінці використовуйте спиртовий клей. Клей на основі акрилової смоли захищає покриття і висихає через 30 хвилин після нанесення.

Продукт готовий покрити покриття!

Ferrario акриловий болюс (150 мл) на синтетичній основі використовується для внутрішньої позолоти.

 • Чорний акриловий болюс
 • Червоний акриловий болюс
 • Жовтий акриловий болюс

Ґрунт-лак для позолоченого базового покриття

Ґрунт-лак створений для зменшення пористості поверхні для кращого застосування поталі. Зазвичай його наносять на дерево. Його можна використовувати як фінішне покриття та застосувати після золочення. Банка об’ємом у 75 мл.

 • Cleaner thinner очищувач

Перед нанесенням позолоти необхідний очищувач Cleaner thinner. Він також може бути використаний перед нанесенням рідкої поталі. Банка 75 мл.

Ґрунт для позолоти - це необхідний компонент для будь-якого золочення. Використовуйте якісний ґрунт для позолоти та насолоджуйтесь результатом!