Фільтр
Ціна  24 - 630 грн.
Виробник

Категорії

Палітри

Палітра для фарб пластикова біла ZiBi
24 грн.

Палітра для фарб пластикова, біла ZiBi Матеріал: пластик. Колір: білий. Кількість відділен..

Показано від 1 до 20 з 20 (всього сторінок: 1)

Купити палітру означає зробити життя зручнішим

Палітра - це такий інструмент, який сильно полегшує життя художнику, якщо вона у нього є. Якщо ви малюєте аквареллю - палітру вам може, звичайно, замінити тарілка, але ви будете продовжувати засмучуватися, коли синя фарба натіче в жовту. Палітри є у наборах фарб у кюветах – це сам простір між кюветами. Але її дуже незручно мити, і якщо вам подобаються яскраві чисті кольори, вам доведеться малювати з кювети. Палітру з акварелі можна легко помити і малювати на ній заново, особливо, якщо вона керамічна. Керамічна палітра – це найкращий вибір для малювання аквареллю, а форми листочка, ананаса або круглих лунок додадуть вам естетики у звичайний творчий процес.
Палітра для олії незамінна нічим - фарби на ній можуть чекати на вас днями та тижнями, і тільки на дерев'яній класичній палітрі з діркою вам буде по-справжньому комфортно розводити фарби. Професійні художники завжди мають один порядок розміщення фарб на палітрах. Це дозволяє одразу і точно змішувати необхідний тон.
Пластмасову палітру рекомендувати не хочеться - на ній акварель збирається в краплі і погано розмішується, а олію просто незручно змішувати, тому що поверхня не плоска. Єдиний плюс це легкість та міцність – вона не розіб'ється при падінні. Але навіть дітям важко комфортно малювати на таких палітрах. З іншого боку, пластмасова палітра коштує 27 грн, а значить на ній не шкода змішувати фарби, які потім не стираються. Ще її зручно використовувати для акварельних маркерів – маркер-блендер легко та повністю набирає фарбу з пластмаси.
Палітра з кюветами зручна тим, що в неї можна зібрати свою колекцію фарб, а можна покласти фарби лише однієї гами кольорів для гармонійного фото. У неї теж є простір для змішування, якщо там змішати той самий тон, що у фарбах і на картині – вийде відмінне інстаграм фото вашої роботи.
Паперова палітра - це нещодавній винахід. Папір гладкий і водостійкий, тому ви зможете легко змішати на ньому акрил або масло, а потім просто викинути його. Якщо ви малюєте не вдома і вам не хочеться брати класичну дерев'яну палітру або хочете змішати нові фарби і не використовувати вашу основну палітру - паперова палітра вас врятує.

Які бувають палітри

  • Керамічна палітра – для акварелі.
  • Дерев'яна палітра – для олії.
  • Пластикова та акрилова палітра - для акрилу та маркерів на водній основі
  • Паперова палітра - одноразова, для акрилу та олії.