Фільтр
Ціна  10 - 438 грн.
Виробник

Категорії

Полотно на картоні та грунтоване ДВП

Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)

Купити полотно на ДВП — найкраще рішення для студента

Полотно на ДВП та ґрунтоване ДВП це найдоступніша основа для живопису маслом або акрилом. Крім того, полотно на ДВП дуже легке, і на один пленер у рюкзаку можна принести відразу кілька. Полотно на ДВП не призначене бути картиною над диваном, зате воно чудово підходить для навчання, майстер-класів, тренувальних робіт і експериментів.

Студенту художнього вишу потрібно малювати більше, ніж будь-якому професійному художнику, такий його шлях. При цьому, купувати для кожної роботи громіздке полотно з бавовни або навіть льону, з підрамником — це не тільки страшенно дорого, але ще й дуже важко. Принести щось настільки громіздке просто з магазину вже складне завдання.

У такому разі студента виручає ґрунтоване ДВП.

Чим чудово ґрунтоване ДВП

  • Легка міцна основа
  • Просто закріпити на планшеті, можна й на мольберті
  • Поміщається в рюкзак разом із ноутбуком
  • Не займає зайвого місця
  • Зручно переносити в руках, воно легше, ніж будь-які полотна із підрамниками
  • За бажання навіть його можна оформити в раму під скло
  • Дешевше, ніж полотна з підрамниками та рамами майже вдвічі

Полотно на ДВП українського бренду ROSA

Ми купуємо полотна на ДВП в українського виробника, а отже, вам не потрібно платити за проїзд вашого полотна по всій Європі. Ми контролюємо якість полотен у магазині, тому ви можете бути впевнені у хорошому покритті ґрунтом та міцній основі без дефектів.

Ще одна вкрай приємна думка це те, що такі полотна справді наші. І коли ви пишете свою роботу на полотні на ДВП Rosa, ви торкайтеся частинки України. Тому кожен студент, купуючи десятками такі прості полотна на ДВП, робить величезний внесок у підтримку українського виробника.