Фільтр
Ціна  224 - 314 грн.
Виробник

Категорії

Чорнила для ліногравюри

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)
Британська компанія Essdee робить всі інструменти для ліногравюри, вони навіть роблять фарбу. Якщо ви тільки починаєте займатися і не хочете мучитися з підбором фарби потрібної густоти та щільності – візьміть офіційні фарби Essdee.

Де можна використати ліногравюру?

  • Зробити картину. Графічна чорна фарба підкреслить характер малюнка. Класична гравюра чорно-біла. Те, що буде білим – ви вирізуєте, а те, що чорним – залишається.
  • Принт на футболці або худі. Ваші друзі мріють ходити в однаковому одязі з однаковими принтами, але ви не можете знайти потрібні в магазинах? Зробіть власні! Вам знадобляться фарби по тканині Cadence, терпіння та кілька тренувальних ганчірок, але в результаті всі бачитимуть, що ви одне братство.
  • Декор на стінах. Спочатку кафе та ресторани почали малювати на стінах крейдою, але ви можете піти далі – використовуйте гравюру. Ви можете надрукувати кілька копій одного зображення, а значить можна робити орнаменти, можна зробити кілька схожих зображень різного розміру, ви навіть можете зробити весь інтер'єр у дусі німецького авангарду.
  • Плакати. Потрібне оголошення чи збираєте творчий вечір? Зробіть плакати своїми руками, візьміть прямокутний лист для основного зображення, залиште по краях рамочку, а для декору використовуйте круглий лінолеум і виріжте штампи.
  • Ілюстрації. Гравюру часто використовують в ілюстраціях для книг, тому що вона має типографський відтінок і знаходиться з текстом в одній естетиці.
Експериментуйте, розслабтеся і дайте собі волю творити, згодом у вас почне виходити те, що досі ви бачили тільки на картинках. Можливо, ви знайдете для себе улюблене заняття на все життя.