Фільтр
Ціна  46 - 2399 грн.
Виробник

Категорії

Лаки художні

Показано від 1 до 15 з 51 (всього сторінок: 4)

Лак для картин - для чого він потрібний

  • Часто бувало, що вже готова картина аквареллю, олією чи акрилом потрапляла під краплі води, чи просто у вологе приміщення, і малюнок деформувався? Чи всередині альбому не до кінця суха акварель склеювала аркуші разом, і віддерти її можна було лише разом із папером? Якщо ви використовуєте лак для картин, з готовим малюнком нічого не станеться. Лак для картин використовується, якщо ви вставляєте картину в рамку, якщо ви плануєте перевозити її з місця на місце, якщо хочете влаштувати виставку. Навіть усередині скетчбука лак захистить ваші малюнки, не дасть їм склеїтися, і через багато років із ними теж нічого поганого не станеться.
  • Ми рідко коли думаємо про майбутнє, про обережність, яка може вберегти наші роботи від знищення, тому наші продавці в магазині АЗУР пропонують придбати лак, якщо ви купуєте матеріали для живопису чи графіки.
  • Лак для картин потрібен не тільки для акварельного або, тим більше, олійного живопису, який легко зашкодити. Лак для акрилу захищає його від розтріскування у сухому приміщенні, а якщо ви працюєте в техніці імпасто, правильно підібраний лак для картин убереже фактурні мазки від розтріскування на багато років.
  • Сам по собі лак робить картину глянсовішою, що подобається багатьом художникам. Але для тих, кому більше подобається матова поверхня, вже випускають лаки для картин, що матують.
  • Лак для картин можна використовувати ще під час роботи, щоб захистити точно готові ділянки.

Який лак для картин вибрати

  1. Глянцевий лак для картин потрібен для надання блиску, але з ним вам буде незручно фотографувати вашу роботу через відблиски. Зате картина буде красиво переливатися, і її можна буде довго роздивлятися під різними кутами. Є ще екстра-глянсовий лак, який змусить картину іскритися від світла, це може бути цікавим рішенням для виставки.
  2. Сатиновий лак для картин Cadence satine даватиме легкий атласний блиск, але не такий видатний, як у глянцевому варіанті. Це елегантний варіант, коли ви хочете підкреслити картину грою світла, але не давати відблисків, які заважатимуть розглядати деталі.
  3. Матуючий лак для картин Cadence matte це найзручніший варіант, якщо ви збираєтеся фотографувати або оцифровувати вашу картину. Крім того, що сам лак захистить сканер від акварелі чи олії, він ще й збереже вашу роботу на багато років, і жодні краплі води не зруйнують ваш шедевр.