Фільтр
Ціна  136 - 509 грн.
Виробник

Категорії

Очищувачі для пензлів

Мило для пензлів daVinci Vegetable soap
210 грн.

Мило для пензлів daVinci Vegetable soap Бренд: Da Vinci Країна: Німеччина Призначення: для..

Очищувач для пензлів EKO Brush Cleaner, 100 мл, Renesans
248 грн.

Екологічний очисник для пензлів EKO Brush Cleaner, об’єм 100 мл, Renesans Виробник: Rene..

Очищувач для пензлів EKO Brush Cleaner, 250 мл, Renesans
509 грн.

Екологічний очисник для пензлів EKO Brush Cleaner, об’єм 250 мл, Renesans Виробник: Rene..

Рослинне мило для очищення пензликів Vegetable Soap for Brushes, 110 мл, Renesans
384 грн.

Рослинне мило для очищення пензликів Vegetable Soap for Brushes, об’єм 110 мл, Renesans ..

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Очищувачі для пензлів

Очищувачі для пензлів застосовуються для правильного догляду за художніми пензликами з натурального та синтетичного ворсу. За допомогою розріджувача для очищення пензлів можна змити фарби, які важко видалити звичайним милом.

Які бувають художні очищувачі для пензлів:

  • Очищувач для пензлів Cadence Cleaning Gel. Цей очищувач у вигляді гелю, об'ємом 70 мл. Підходить для очищення пензлів від акрилових фарб та для глибокого очищення після довгої роботи з аквареллю. Гель універсальний, тому підходить і для очищення пензлів від олійних фарб.
  • Очищувач для пензлів Lefranc Brush Cleaning Fluid. Виготовлений французькою фірмою Lefranc, яка десятиліття виготовляє матеріали для художників професійного рівня. Цей очищувач для пензлів застосовують для очищення від олійних фарб як відразу після роботи, так і для повного очищення від висохлої олії. Будьте обережні, оскільки розчинник є дуже сильним і може пошкодити натуральний ворс.
  • Тверде мило для пензлів daVinci Vegetable soap на рослинній основі. Це тверде мило з посиленим очищенням від олії, відмінно підходить для очищення художніх пензлів і повністю змивається водою. Твердим милом буває зручніше очистити ворс ближче до обойми пензлика, а також очищати палітри та мастихіни.

Очисники для пензлів найкраще працюють відразу після закінчення роботи з художніми фарбами. Після акварелі не потрібно мити пензлі щоразу, проте краще використовувати очищувачі для пензлів, коли вам необхідно зчистити акварель, що засохла, біля обойми або в середині ворсу. Після роботи з аквареллю достатньо прополоскати пензель у воді з очищувачем, а потім промити його під проточною водою.

При роботі з олією найкраще спочатку витирати пензлі, потім наносити очисник, добре розповсюджувати його по всіх ворсинках, а потім змивати водою. Можна повторити процес, але краще не робити це щодня, тому що розчинник також шкодить ворсу пензликів. Синтетичний ворс стійкіший до розчинників.

Очищувачі для пензлів зручно використовувати в студіях, де малюють багато людей, тоді ви можете очищати пензлі перед кожним новим учнем, і пензель не міститиме залишків олії або акрилу попередніх кольорів. Але в такому випадку вам варто використати міцні пензлі.

Головне правило – чим менше пройшло часу, тим легше очищати пензель. Намагайтеся очищати його повністю, щоб ніде не залишалося фарби, що засохла, тоді пензель прослужить вам довгі роки.

Чому не варто використовувати звичайне мило для очищення художніх пензлів

Очищувачі для пензлів виготовляються з тим набором необхідних компонентів, які потрібні для очищення від фарб. Звичайне мило для рук містить гліцерин, який залишається на ворсі пензликів і входить у контакт із фарбами. Крім того, ароматизатори у звичайному милі так само всмоктуватимуться в пензель і поступово руйнуватимуть його.

В очисниках для пензлів не використовується нічого зайвого, що може пошкодити ворс, коли навіть саме очищення для нього шкідливе. Тому якщо ви хочете утримувати пензлі у бездоганному стані та чистоті, використовуйте професійні очищувачі для пензлів.