Фільтр
Ціна  21 - 1338 грн.
Виробник

Категорії

Інструменти для ліногравюри

Валик Essdee STANDARD 50 мм
224 грн.

Валик для фарби з гумовою основою. - Бренд: Esdee - Країна: Англія - Матеріал: гумова основа, п..

Дошка з ДСП для роботи з ліногравюра Essdee 300х200 мм / -
310 грн.

Дошка для роботи з ліногравюрою. - Виробник: Essdee - Країна: Англія - Розмір: 300х200 мм Дошк..

Набір для ліногравюри Essdee Block Printing Essentials Kit Набір для ліногравюри Essdee Block Printing Essentials Kit Відсутній
Набір для ліногравюри Essdee Block Printing Essentials Kit
924 грн.

Набір для ліногравюр Essdee Block Printing Essentials Kit. - Виробник: Essdee - Країна: Англія ..

Набір для ліногравюри Essdee Lino Cutting & Printing Kit, 22 предмети Набір для ліногравюри Essdee Lino Cutting & Printing Kit, 22 предмети Відсутній
Набір для ліногравюри Essdee Lino Cutting & Printing Kit, 22 предмети
1338 грн.

Набір для ліногравюр Essdee Block Printing Essentials Kit. - Виробник: Essdee - Країна: Англія ..

Набір для ліногравюри Essdee, L2SCK
594 грн.

Набір для ліногравюри Essdee Carve a Stamp Set. Виробник: Essdee Країна: Англія Предмети в..

Показано від 1 до 15 з 30 (всього сторінок: 2)
Для ліногравюри можна користуватися різаками по дереву - штихелями, або спеціальними для різьблення по лінолеуму. Ліногравюра - повільний і друдоємний процес, тим цікавіший він у метушні сучасного світу. Він дозволяє відключитися від подразників і кілька годин безперервно займатися мистецтвом. Щоб процес йшов гладко, підберіть собі професійні інструменти. Дешевими замінниками з будівельного магазину також можна спробувати, але жодного задоволення від процесу ви не отримаєте. А у творчості найголовніше – це задоволення.

Що потрібно для початку роботи?

  1. Художній лінолеум. На одну картину йде один лист, використати ще раз його вже не вдасться, але друкувати картину ви зможете багато разів.
  2. Різці. Для початку достатньо двох – маленького куточка та широкого півкола. Але ви можете придбати набір, тоді вам не доведеться бігти в магазин, якщо знадобиться особлива форма для важкого місця.
  3. Фарба. Друкарська, художня, навіть акрилова. Вибирайте її в залежності від того, на якому матеріалі ви хочете друкувати, і скільки часу потрібно фарбі для висихання. Якщо мрієте зробити принти на футболках – беріть фарби по тканині Cadence, з ними у вас все добре надрукується. А якщо хочете облагородити стіну – акрил для стін вам підійде ідеально.
  4. Прес. Використовується спеціальний прес, але можна взяти щось гладке та важке, наприклад, стару праску. Використовувати професійний верстат вдома буде важко, але він дозволяє точно і повністю продрукувати зображення. У наборі Essdee Block Printing Essentials Kit буде все необхідне одразу: лінолеум, різці, тюбик фарби, прес.

Як вибрати різці для ліногравюри

Напівкруглі, куточки, плоскі – кожен потрібний для своєї мети.
  • Потрібна тонка та глибока лінія – беріть куточок 30-35 градусів.
  • Лінія, що звужується вглиб, - класичний широкий куточок.
  • Майже широка плоска лінія, або велика поверхня - великий напівкруглий різець.
  • Лопатка або заокруглена лопатка потрібна для обробки по краю.
  • Ще вам знадобиться плоский різець - для того, щоб якомога рівніше зняти цілий шар.

Ви завжди можете взяти один різець і універсальну ручку, а потім докупити решту, яка знадобиться в процесі, та змінювати їх. Але майстри користуються інструментами з незнімними ручками, щоб не переривати концентрацію та творчий процес.

Щоб зробити процес різання зручнішим, візьміть дошку для ліногравюри з ДСП, на ній можна зручно закріпити лінолеум і різати навіть тоді, коли на столі вже не залишилось місця. Розмішувати фарбу зручно на піддоні для фарби, більш того, на ньому ви можете контролювати паралельні смуги та покласти на валик кілька тонів відразу. Якщо ви любите інструменти усе-в-одному, вам сподобається набір інструментів, в якому на одній ручці кріпиться і прес, і різці, і заготовки для штампів відповідного розміру. Хто ж не мріяв зробити свій унікальний штамп?