Набір гуашевих фарб ROSA Studio, 12 кольорів по 40 мл

Артикул: 221548

Виробник: ROSA

Наявність: В наявності

Набір гуашевих фарб від українського виробника Rosa. Гуашеві фарби для навчання та декоративно-прикладної творчості. Гуашеві фарби в баночках по 40 мл. Безпечні гуашеві фарби для дітей. Подарунковий набір гуашевих фарб.

Набір гуашевих фарб ROSA Studio, 12 кольорів, об’єм баночки 40 мл, ROSA

  • Виробник: ROSA
  • Країна: Україна
  • Серія: Studio
  • Кількість кольорів: 12
  • Кольори в наборі: 901 Білила титанові, 903 Жовта лимонна, 902 Жовта світла, 906 Червона, 916 Маджента, 910 Зелена світла, 925 Зелена трав'яна, 915 Ультрамарин, 911 Синя темна, 904 Вохра натуральна, 913 Коричнева темна, 914 Чорна.
  • Об’єм баночки: 40 мл
  • Пакування: картон

Набір гуашевих фарб від українського виробника ROSA, це чудове рішення для кожного, хто прагне опанувати техніку гуашевого живопису та захоплюється декоративно-прикладною творчістю. До набору входить 12 кольорів, котрі гарно змішуються між собою та в результаті формують неймовірно широку гаму відтінків. Рекомендовано змішувати не більше, аніж 3 кольори одночасно. Фарби в наборі належать до серії Studio, це свідчить про те, що при виготовленні деякі пігменти були замінені на більш доступні аналоги, але це аж ніяк не впливає на інтенсивність, насиченість та чистоту кольорів. Фарби мають правильну густину, хороший показник покривності, рівномірно лягають на папір. Після висихання майже не втрачають інтенсивності в кольорі та не розтріскуються. Гуашеві фарби ROSA Studio користуються популярністю серед художніх навчальних закладів, майстрів декоративно-прикладного мистецтва та їх неймовірно полюбляють юні таланти.

Ви дивилися

Набір гуашевих фарб ROSA Studio, 12 кольорів по 40 мл
401 грн.

Набір гуашевих фарб ROSA Studio, 12 кольорів, об’єм баночки 40 мл, ROSA Виробник: ROSA ....