Набір гуашевих фарб ROSA Studio Classic, 12 кольорів по 40 мл

Артикул: 221541

Виробник: ROSA

Наявність: В наявності

Набір гуашевих фарб від українського виробника Rosa. Гуашеві фарби для дитячої та декоративно-прикладної творчості. Гуашеві фарби в баночках по 40 мл. Безпечні гуашеві фарби для дітей. Подарунковий набір гуашевих фарб.

Набір гуашевих фарб ROSA Studio, 12 кольорів, об’єм баночки 40 мл, ROSA

  • Виробник: ROSA
  • Країна: Україна
  • Серія: Studio
  • Кількість кольорів: 12
  • Кольори в наборі: білила титанові, жовта світла, вохра натуральна, червона, червона темна, фіолетова, ультрамарин, синя темна, зелена світла, зелена темна, коричнева темна, чорна
  • Об’єм баночки: 40 мл
  • Пакування: картон


Набір гуашевих фарб ROSA Studio створений для маленьких митців, котрі прагнуть самовираження через образотворче мистецтво. Вони мають безпечний склад, без додавання важких металів та токсичних сполучників. Гуашевими фарбами ROSA Studio можна малювати як за допомогою пензлика або спонжів, так і пальчиками. Всі ми знаємо, як діти люблять малювати пальчиками та долоньками. Фарби легко відмиваються від шкіри, не викликаючи алергічних реакцій. До набору входить 12 кольорів, котрі гарно змішуються між собою та в результаті формують неймовірно широку гаму відтінків. Рекомендовано змішувати не більше, аніж 2 кольори одночасно. Фарби мають правильну густину, хороший показник покривності, рівномірно лягають на папір. Після висихання майже не втрачають інтенсивності в кольорі та не розтріскуються. Гуашеві фарби ROSA Studio користуються популярністю серед дошкільних художніх навчальних закладів, дітей шкільного віку та тих, хто тільки починає опановувати мистецтво гуашевого живопису.

Ви дивилися

Набір гуашевих фарб ROSA Studio Classic, 12 кольорів по 40 мл
393 грн.

Набір гуашевих фарб ROSA Studio, 12 кольорів, об’єм баночки 40 мл, ROSA Виробник: ROSA ....