Набір олійних фарб ROSA Gallery, 18 шт, туби по 20 мл, картон, ROSA

Артикул: 131005

Виробник: ROSA

Наявність: В наявності

Набір олійних фарб ROSA Gallery від українського бренду ROSA. Олійні фарби в наборі на 18 кольорів в тубі об’ємом по 20 мл. Подарунковий набір професійних олійних фарб. Олійні фарби для живопису в наборі.

Набір олійних фарб ROSA Gallery, 18 кольорів, туби об’ємом по 20 мл, картон, ROSA

  • Виробник: ROSA
  • Країна: Україна
  • Серія: Gallery
  • Кількість кольорів: 18
  • Об’єм туби: 20 мл
  • Пакування: картон
  • Тип: набір


Набір професійні олійні фарби серії Gallery від українського бренду ROSA розроблені висококваліфікованими технологами відповідно до потреб та рекомендацій художників. Кожний відтінок індивідуальний, оскільки був створений шляхом поєднання традиційних формул і сучасних розробок, щоб отримати найкраще покриття і світлостійкість, а також максимально насичені та чисті кольори. Олійні фарби Rosa серії Gallery легко змішуються між собою, що дозволяє художникам створювати нові відтінки, а приємна консистенція дозволяє легко розтушовувати фарбу на полотні.

Набір олійних фарб ROSA Gallery містить базові відтінки, які при змішуванні дають бажаний результат. Він також доповнюється діапазоном індивідуальних кольорів, спеціально розроблених, щоб надихати художників і втілювати їхні бачення.

Склад набору: Білила титанові, Білила цинкові, Кадмій лимонний, Кадмій жовтий середній, Кадмій червоний світлий, Кадмій червоний темний, Кармін червоний, Маджента, Кобальт фіолетовий темний, Церулеум, Блакитна ФЦ, Ультрамарин, Зелений палена, Умбра палена, Сажа газова

У загальному, олійні фарби Rosa Gallery - це відмінний вибір для художників будь-якого рівня, які шукають якісні матеріали для своїх творчих проєктів.

Ви дивилися

Набір олійних фарб ROSA Gallery, 18 шт, туби по 20 мл, картон, ROSA
1135 грн.

Набір олійних фарб ROSA Gallery, 18 кольорів, туби об’ємом по 20 мл, картон, ROSA Виробн....