Альбом (блок) для акварелі, холодний прес, Arches Cold Pressed 12 аркушів 300 г/м2, А5 (14,8x21 см)

Артикул: 1795090

Виробник: Arches

Наявність: В наявності

Акварельний бавовняний папір холодний прес 300 г/м2. Акварельний блок дрібне зерно 100% бавовна. Акварельний альбом бавовна холодний прес.

Arches альбом для акварелі холодного пресування Arches Cold Pressed 300 гр, 14,8x21 см (12)

  • Виробник: Arches (Fila Group)
  • Країна: Франція
  • Назва: Arches альбом для акварелі холодного пресування Arches Cold Pressed
  • Вид: Блок паперу на склейці з однієї сторони
  • Обкладинка: м’яка, ілюстрована
  • Папір: білий, холодне пресування, дрібне зерно, 100% бавовна, 300 г/м2
  • Кількість аркушів: 12
  • Формат: 14,8*21 см

Безкислотний бавовняний папір натурального білого кольору високої якості від французького виробника Arches виготовляється традиційним шляхом на циліндричному пресі. Таким чином папір має рівномірну щільність і текстуру, менше деформується під впливом води. Унікальною особливістю є те, що папір має желатинову прослойку, що не дає фарбі повністю всотуватись в папір і тускніти, а також дозволяє легко вимивати навіть суху фарбу з поверхні. Сам папір є стійким до механічного впливу, міцним і може поглинати велику кількість води. При опусканні листів у воду, желатин не дасть їм розкиснути.

Блок паперу холодного пресування з текстурою дрібного зерна ідеальний для портретних робіт, оскільки його текстура додає шкірі більш реалістичний вигляд. Його текстурована поверхня також чудово підходить для етюдів, ілюстрацій і деталізованих робіт. Альбом має тверду основу і склейку з однієї сторони.

Високоякісний бавовняний папір дозволить вам у повній мірі насолодитись акварельним живописом і отримати приємний досвід. Бавовняний папір є шанованим здавна як серед учнів, так і серед майстрів. Його унікальні властивості не може імітувати целюлозний папір. Бавовна швидше вбирає у себе воду і довше тримає її у собі, чудово підходить для техніки малювання по мокрому і довготривалих робіт.

Ви дивилися

Альбом (блок) для акварелі, холодний прес, Arches Cold Pressed 12 аркушів 300 г/м2, А5 (14,8x21 см)
733 грн.

Arches альбом для акварелі холодного пресування Arches Cold Pressed 300 гр, 14,8x21 см (12) Ви..