Набір водорозчинних олійних фарб Winsor&Newton Artisan, 10 кольорів по 37 мл + лляна олія та пензель

Артикул: 1590268

Виробник: Winsor&Newton

Наявність: В наявності

Олійні фарби на водній основі Artisan від англійського виробника Winsor&Newton. Гіпоалергенні олійні фарби. Набір водорозчинних олійних фарб Artisan. Подарунковий набір водорозчинних олійних фарб на 10 кольорів в тубі + лляна олія та пензлик.

Набір водорозчинних олійних фарб Artisan Water Mixable Oil, 10 кольорів, об’єм туби 37 мл, лляна олія, 2 пензлики, Winsor&Newton

  • Виробник: Winsor&Newton
  • Країна: Англія
  • Кольори в наборі: Lemon Yellow, Cadmium Yellow Hue, Cadmium Red Hue, Permanent Alizarin Crimson, French Ultramarine, Cerulean Blue Hue, Phthalo Green Blue Shade, Yellow Ochre, Burnt Umber, Titanium White
  • Об’єм туби: 21 мл
  • Основа: модифікована лляна олія
  • Пакування: картон


Набір водорозчинних олійних фарб Artisan Water Mixable Oil – це базовий набір для ознайомлення та повноцінної роботи з водорозчинними олійними фарбами. До набору входять 10 кольорів олійної фарби в тубах по 37 мл, спеціальна лляна олія для водорозчинних фарб Artisan Water Mixable Linseed Oil в скляній пляшечці об’ємом 75 мл та два пензлики із натуральної щетини.Фарби виготовлені з модифікованої лляної олії та модифікованої сафлорової олії. Завдяки такому складу олійними фарбами Artisan Water Mixable Oil Colors можна писати без використання небезпечних та токсичних розчинників, оскільки їх можна розводити та змивати водою. При виготовленні водорозчинної олійної фарби використовуються пігменти найвищої якості та у високій концентрації, це гарантує неймовірну глибину та насиченість кольорів.

Фарби Artisan Water Mixable Oil майже неможливо відрізнити від класичних олійних фарб, оскільки вони мають низку однакових характеристик: густа консистенція, світлостійкість, непрозорість/прозорість, стійкість і час висихання. Вони особливо гарні для художників, які працюють разом з маленькими дітками або не хочуть використовувати розчинники в навчальному закладі чи вдома.

Ви дивилися

Набір водорозчинних олійних фарб Winsor&Newton Artisan, 10 кольорів по 37 мл + лляна олія та пензель
5034 грн.

Набір водорозчинних олійних фарб Artisan Water Mixable Oil, 10 кольорів, об’єм туби 37 мл, лля....