Набір водорозчинних олійних фарб Winsor&Newton Artisan, 10 кольорів по 21 мл

Артикул: 1590269

Виробник: Winsor&Newton

Наявність: В наявності

Олійні фарби на водній основі Artisan від англійського виробника Winsor&Newton. Гіпоалергенні олійні фарби. Набір водорозчинних олійних фарб Artisan. Набір водорозчинних олійних фарб на 10 кольорів в тубі.

Набір водорозчинних олійних фарб Artisan Water Mixable Oil, 10 кольорів, об’єм туби 21 мл, Winsor&Newton

  • Виробник: Winsor&Newton
  • Країна: Англія
  • Кількість кольорів: 10
  • Об’єм: 10*21 мл
  • Основа: модифікована лляна олія
  • Пакування: картон
  • Особливість: гіпоалергенний


Водорозчинні олійні фарби Artisan Water Mixable Oil – це справжня олійна фарба, виготовлена з модифікованої лляної олії та модифікованої сафлорової олії. Завдяки такому складу олійними фарбами Artisan Water Mixable Oil Colors можна писати без використання небезпечних та токсичних розчинників, оскільки їх можна розводити та змивати водою. При виготовленні водорозчинної олійної фарби використовуються пігменти найвищої якості та у високій концентрації, це гарантує неймовірну глибину та насиченість кольорів.

Фарби Artisan Water Mixable Oil майже неможливо відрізнити від класичних олійних фарб, оскільки вони мають низку однакових характеристик: густа консистенція, світлостійкість, непрозорість/прозорість, стійкість і час висихання. Вони особливо гарні для художників, які працюють разом з маленькими дітками або не хочуть використовувати розчинники в навчальному закладі чи вдома. Для розширення образотворчих властивостей водорозчинних фарб Artisan Water Mixable Oil можна використовувати спеціальні медіуми, наприклад: лляна олія Artisan Linseed Oil або розчинник Artisan Water Mixable Tiner

Ви дивилися

Набір водорозчинних олійних фарб Winsor&Newton Artisan, 10 кольорів по 21 мл
2950 грн.

Набір водорозчинних олійних фарб Artisan Water Mixable Oil, 10 кольорів, об’єм туби 21 мл, Win....