Набір олійних фарб Van Gogh "Oil colour basic set", 10 шт, об’єм туби 20 мл, картон, Royal Talens

Артикул: 02820410

Виробник: Van Gogh

Наявність: В наявності

Олійні фарби Van Gogh в наборі від нідерландського виробника Royal Talens. Набір олійних фарб на 10 кольорів. Подарунковий набір якісних олійних фарб Van Gogh.

Набір олійних фарб Van Gogh "Oil colour basic set", 10 кольорів, об’єм туби 20 мл, картон, Royal Talens

  • Виробник: Royal Talens
  • Бренд: Van Gogh
  • Назва набору: Basic Set
  • Країна: Нідерланди
  • Кількість кольорів: 10
  • Об’єм туби: 20 мл
  • Пакування: картон


Набір олійних фарб Van Gogh від нідерландського виробника Royal Talens складається із десяти базових відтінків: титанові білила (Titanium White №105), кадмій жовтий світлий (Azo Yellow Light №268), кадмій жовтий темний (Azo Yellow Deep №270), кадмій червоний середній (Azo Red Medium №393), хінакрідон рожевий (Quinacridone Rose №366), ультрамарин (Ultramarine №504), небесно-блакитний ФЦ (Cerulean Blue Phthalo №535), перм. зелений темний (Permanent Green Deep №619), умбра палена (Burnt Umber №409), чорний (Ivory Black №701)

Олійна фарба має високий рівень пігментації, насичені кольори, а також рівномірний ступінь блиску. Ці фарби підходять як для студентів та початківців, так і для професійних художників. Всі фарби мають однакову консистенцію незалежно від кольору, це неймовірно зручно під час написання картин мастихіном та полегшує процес змішування фарб між собою для отримання більш рівномірного нового відтінку. Важливим фактором є те, що для виготовлення фарб не використовуються пігменти з низьким ступенем світлостійкості. Ці олійні фарби стануть ідеальними для переходу від олійних фарб серії Studio до Professional. Лінійка олійних фарб Van Gogh представлена в чотирьох градаціях покривності: прозора, напівпрозора, покривна та напівпокривна. 
 

Ви дивилися

Набір олійних фарб Van Gogh "Oil colour basic set", 10 шт, об’єм туби 20 мл, картон, Royal Talens
1723 грн.

Набір олійних фарб Van Gogh "Oil colour basic set", 10 кольорів, об’єм туби 20 мл, к....