Набір гуашевих фарб Extra Fine Quality, 8 кольорів, туби об’ємом по 20 мл, Royal Talens

Артикул: 8820408

Виробник: RoyalTalens

Наявність: В наявності

Набір гуашевих фарб Gouache Extra Fine Quality від нідерландського бренду RoyalTalens. Гуашеві фарби в наборі на 8 кольорів в тубах об’ємом по 20 мл. Професійні гуашеві фарби в наборі. Подарунковий набір гуашевих фарб.

Набір гуашевих фарб Gouache Extra Fine Quality, 8 кольорів, туби об’ємом по 20 мл, RoyalTalens

  • Виробник: RoyalTalens
  • Країна: Нідерланди
  • Серія: Talens
  • Кількість кольорів: 8
  • Кольори в наборі: №100 White, №200 Yellow, №205 Lemon Yellow (Primary), №311 Vermilion, №397 Permanent Rose (Magenta), №501 Light Blue (Cyan), №506 Ultramarine Deep, №703 Black Intenso
  • Пакування: картон
  • Тип: набір


Набір гуашевих фарб Gouache Extra Fine Quality від нідерландського бренду RoyalTalens — це покривні фарби з високим вмістом пігменту на основі непрозорих наповнювачів. Набір містить вісім тюбиків об’ємом 20 мл та складається із трьох основних кольорів (блакитний, лимонно-жовтий і пурпуровий), та п'яти доповнюючих відтінків. Гуаш найвищої якості для художників, дизайнерів та ілюстраторів, а також для студентів та учнів. Висока пігментація забезпечує насичені кольори. Висихає протягом кількох хвилин до рівномірного, оксамитового, матового та непрозорого покриття.

Гуаш Extra Fine тримається практично на всіх типах нежирних і злегка пористих основ, таких як папір і картон, а також на дереві, гіпсі, пап'є-маше і неглазурованому фаянсовому посуді. Оскільки фарба містить воду та її часто розбавляють водою, деякі види паперу можуть деформуватися. Щоб уникнути цього, використовуйте якісний акварельний папір або картон.

Gouache Extra Fine розбавляється будь-якою кількістю води, всі кольори можна змішувати між собою. Після висихання шар фарби не є водостійким. Очистить пензлі можна водою після використання.

Ви дивилися

Набір гуашевих фарб Extra Fine Quality, 8 кольорів, туби об’ємом по 20 мл, Royal Talens
1092 грн.

Набір гуашевих фарб Gouache Extra Fine Quality, 8 кольорів, туби об’ємом по 20 мл, RoyalTalens....