Набір акрилових фарб Rosa Gallery, 18 шт, об’єм туби 20 мл, картон

Артикул: 90747261

Виробник: ROSA

Наявність: Відсутній

Набір акрилових фарб від українського виробника ROSA. Акрилові фарби Rosa Gallery в наборі на 18 кольорів. Професійні акрилові фарби для живопису та декоративної творчості Rosa Gallery. Набір акрилових фарб на 24 кольори в тубах об’ємом 20 мл.

Набір акрилових фарб Rosa Gallery, 18 кольорів, об’єм туби 20 мл, картон

  • Виробник: ROSA
  • Країна: Україна
  • Серія: Gallery
  • Кількість кольорів: 18
  • Об’єм туби: 20 мл
  • Пакування: картон
  • Тип: набір

 
Акрилові фарби Rosa Gallery створені на основі високоякісних пігментів мілкого мелення та сучасної акрилової дисперсії. Фарби належать до професійної лінійки Gallery, вони призначені для акрилового живопису та декоративної творчості. Акрилові фарби Rosa Gallery мають високі показники серед всіх базових характеристик, таки як: світлостійкість, насиченість та чистота кольору,  густина. Фарби легко змішуються між собою. утворюють яскраві відтінки без бруду. Після висихання формується міцне покриття з сатиновим ефектом. Акрилові фарби відносяться до водостійких та швидкосохнучих. 

Набір акрилових фарб Rosa Gallery складається із 18 кольорів, які гармонійно підібрані з урахуванням потреб художника для будь-якої тематики. Туби об’ємом 20 мл це зручний формат, який заощаджує ваш простір, можна одночасно мати при собі велику кількість кольорів не обмежуючись масивними та важкими пакунками з фарбами. Кожна туба містить інформацію про пігмент, світлостійкість, покривність, назву кольору та дату виготовлення. Такий набір може стати чудовим подарунком для художника будь-якого рівня, також він вартий того, щоб зайняти почесне місце серед улюблених матеріалів у вашому етюднику.

Ви дивилися

Набір акрилових фарб Rosa Gallery, 18 шт, об’єм туби 20 мл, картон
1049 грн.

Набір акрилових фарб Rosa Gallery, 18 кольорів, об’єм туби 20 мл, картон Виробник: ROSA ....