Набір акрилових фарб Acrylic Studio, 24 шт, туби по 22 мл, Liquitex

Артикул: 3699397

Виробник: Liquitex

Наявність: В наявності

Набір акрилових фарб від американського виробника Liquitex.Навчальна лінійка акрилових фарб Acrylic Studio для художніх та декоративних робіт. Подарунковий набір акрилових фарб на 24 кольори. Об’єм 22 мл.

Набір акрилових фарб Acrylic Studio, 24 кольори, туби по 22 мл, Liquitex

  • Виробник: Liquitex 
  • Назва: Acrylic Studio
  • Країна: США
  • Кількість кольорів: 24
  • Пакування: туба
  • Об’єм туби: 22 мл
  • Особливість: навчальна серія


Набір акрилових фарб Acrylic Studio, це традиційні акрилові фарби від американського виробника Liquitex. Серія Studio виготовляється на основі пігментів які входять до складу професійної серії акрилових фарб, але в меншій концентрації, деякі пігменти замінені синтетичними аналогами. Завдяки такому складу фарби мають високий рівень світлостійкості, кольори насичені та при змішуванні між собою дають чисті відтінки. Користується популярністю серед студентів та художників початківців в усьому світі. Фарба добре змішується з різноманітними текстурними пастами та медіумами, що дає змогу сміливо експериментувати з нею в декоративній творчості. Підходить для роботи на полотні, папері для акрилу. Часто використовується для декоративного розпису гіпсових, фарфорових та дерев’яних виробів.  

Набір акрилових фарб Acrylic Studio від Liquitex, це 24 основних кольори за допомогою яких можна працювати у будь-якій техніці акрилового живопису. Зручний об’єм туби 22 мл дозволить вам завжди мати при собі достатню кількість кольорів, при цьому не обтяжувати себе важкими та габаритними пакунками. Такий набір стане чудовим подарунком для творчої людини та надихатиме на створення нових шедеврів.

Ви дивилися

Набір акрилових фарб Acrylic Studio, 24 шт, туби по 22 мл, Liquitex
2631 грн.

Набір акрилових фарб Acrylic Studio, 24 кольори, туби по 22 мл, Liquitex Виробник: Liquitex&nb..