Набір акрилових фарб ArtCreation, 12 шт, туби по 12 мл, RoyalTalens

Артикул: 9021712M

Виробник: RoyalTalens

Наявність: Відсутній

Набір акрилових фарб ArtCreation від нідерландського виробника Royal Talens. Акрилові фарби для навчання та декоративно-прикладної творчості. Подарунковий набір акрилових фарб ArtCreation для учнів та студентів художніх навчальних закладів. Кількість коль

Набір акрилових фарб RoyalTalens ArtCreation, 12 кольорів по 12 мл

  • Виробник: Royal Talens
  • Країна: Нідерланди
  • Серія: ArtCreation
  • Кількість кольорів: 12
  • Кольори в наборі: Білила титанові (105), AZO Жовтий темний (270), Первинний жовтий (275), Вохра жовта (227), Кіновар (369), Пурпурний (396), Умбра палена (409), Кармін (411), Ультрамарин (504), Первинний ціановий (572), Перманентний зелений темний (619), Чорна слонова кістка (701). 
  • Об’єм туби: 12 мл
  • Пакування: картон


Акрилові фарби ArtCreation належать до серії Studio (тобто навчальна) від нідерландського виробника Royal Talens. Ці фарби створенні для опанування техніки акрилового живопису та творчих експериментів. Також для розв'язання задач котрі постають на перших етапах опановування акриловими фарбами, а саме: змішування кольорів шляхом поєднання їх на палітрі, вивчення різних технік письма як пензликом, так і мастихіном. Завдяки заміні деяких груп пігментів на біль прості аналоги, ці фарби стали доступнішими серед інших лінійок від Royal Talens, та зайняли почесне місце як серед студентів та учнів художніх закладів освіти, так і серед майстрів декоративної творчості. Акрилові фарби ArtCreation підходять для роботи на папері, картоні, полотні, дереві, їх часто використовують для розпису каміння та гіпсових фігурок. Після висихання формується міцне матове покриття. 

Набір  акрилових фарб Royal Talens ArtCreation складається із 12-и кольорів. Це базовий набір, який повною мірою дає можливість ознайомитися з найпопулярнішими відтінками що використовуються в акриловому живописі. Туби об’ємом 12 мл це зручний формат, який заощаджує ваш простір, можна одночасно мати при собі велику кількість кольорів не обмежуючись масивними та важкими пакунками з фарбами. Кожна туба містить інформацію про пігмент, світлостійкість, покривність та назву кольору. Такий набір може стати чудовим подарунком для художника початківця, учня або студента образотворчого факультету.

Ви дивилися

Набір акрилових фарб ArtCreation, 12 шт, туби по 12 мл, RoyalTalens
520 грн.

Набір акрилових фарб RoyalTalens ArtCreation, 12 кольорів по 12 мл Виробник: Royal Talens Кр..