Набір акрилових фарб ROSA Studio, 12 шт, туби по 20 мл

Артикул: 9074765

Виробник: ROSA

Наявність: Відсутній

Набір акрилових фарб від українського виробника Rosa. Акрилові фарби Rosa Studio для початківців, студентів та учнів. Подарунковий набір акрилових фарб на 12 кольорів в картонній коробці. Набір якісних акрилових фарб.

Набір акрилових фарб Rosa Studio, 12 кольорів по 20 мл, картон, ROSA

  • Виробник: ROSA
  • Серія: Studio
  • Країна: Україна
  • Кількість кольорів: 12
  • Об’єм туби: 20 мл
  • Пакування: картон

 
Акрилові фарби Rosa Studio в наборі, це чудова знахідка для студентів образотворчих спеціальностей, початківців та експериментаторів в напрямку акрилового живопису або декоративної творчості. Набір акрилових фарб Rosa Studio зібраний із 12-и різноманітних кольорів, що дає змогу малювати за допомогою лише одного набору в різноманітних техніках та тематиках. Компактний об’єм туби у 20 мл, дозволяє ознайомитися з художніми можливостями акрилових фарб з мінімальними витратами. Також цей об’єм є оптимальним для пленерів. Всі фарби мають правильну консистенцію, легко та рівномірно наносяться на поверхню, мають приємні та яскраві відтінки, що надихають на нові творчі проєкти. Акрилові фарби Rosa Studio швидко сохнуть та не потребують додаткової фіксації лаком після висихання. Підходять для роботи на папері, картоні, полотні, розпису гіпсових, дерев'яних, пінопластових виробів. 
 
До набору акрилових фарб Rosa Studio входить 12 кольорів: білила титанові, кадмій лимонний, кадмій жовтий темний, кадмій червоний світлий, кармін, зелена середня, зелена ФЦ, блакитна ФЦ, ультрамарин, охра світла, умбра натуральна, сажа газова. 

Ви дивилися

Набір акрилових фарб ROSA Studio, 12 шт, туби по 20 мл
615 грн.

Набір акрилових фарб Rosa Studio, 12 кольорів по 20 мл, картон, ROSA Виробник: ROSA Серія: S..