Фільтр
Ціна  7 - 783 грн.
Виробник

Категорії

Скрапбукінг

Заготовка для листівки "Кутовий орнамент" 10,8х15,5см №58 Зелений
41 грн.

Заготовка для листівки "Кутовий орнамент" 10,8х15,5см №58 Зелений Бренд: Folia Кра..

Заготовка для листівки "Старовинне вікно" 10,8х15,5см №01 Білий перловий
41 грн.

Заготовка для листівки "Старовинне вікно" 10,8х15,5см №01 Білий перловий Бренд: Foli..

Заготовка для листівки "Старовинне вікно" 10,8х15,5см №22 Темно-червоний
41 грн.

Заготовка для листівки "Старовинне вікно" 10,8х15,5см №22 Темно-червоний Бренд: Foli..

Заготовка для листівки "Старовинне вікно" 10,8х15,5см №35 Синій
41 грн.

Заготовка для листівки "Старовинне вікно" 10,8х15,5см №35 Синій Бренд: Folia Країн..

Заготовка для листівки "Старовинне вікно" 10,8х15,5см №65 Золото
45 грн.

Заготовка для листівки "Старовинне вікно" 10,8х15,5см №65 Золото Бренд: Folia Краї..

Заготовка для листівки квадратна, 13,5х13,5см №11 Світло-жовтий
41 грн.

Заготовка для листівки квадратна, 13,5х13,5см №11 Світло-жовтий Бренд: Folia Країна: Німеччи..

Показано від 1 до 24 з 192 (всього сторінок: 8)

Скрапбукінг

Скрапбукінг або journaling це нове захоплення для багатьох людей, яких заряджає тема щоденників, блокнотів, скетчбуків, зошитів і декорування всього цього.

Красива канцелярія для скрапбукінгу та Bullet Journal

Скрапбукінг та Bullet Journal дуже тісно пов'язані. Декорування буллет джорналу найчастіше можна зустріти в тиктоці та добірках ютубу. Оскільки на саме декорування, розфарбовування та оформлення щоденника людина частіше витрачає набагато більше часу, ніж на його ведення, Bullet Journalling часто стає різновидом скрапбукінгу.

Для скрапбукінгу використовується найрізноманітніша красива канцелярія:

  • Папір для скрапбукінгу. Від картону із металевими відтінками до вінтажних декупажних карт.
  • Обкладинки для скрапбукінгу. Ви можете самі зробити навіть шкіряну обкладинку і помістити в неї листи вручну зістареного паперу для скрапбукінгу. Особливо гарно виглядають вінтажні щоденники.
  • Набори для скрапбукінгу. Ці набори дозволяють швидко зробити тематичні сторінки, присвячені певним святам чи порі року. У нас набори для скрапбукінгу надає німецька компанія Folia, яка виробляє папір, картон та гофрокартон для самих різних ідей рукоділля та декорування.
  • Альбоми для скрапбукінгу. Альбоми дозволяють зберігати всі ваші спогади та ідеї в одному місці, і кожна сторінка альбому для скрапбукінгу може стати окремим витвором мистецтва.
  • Красиві ножиці для скрапбукінгу. Красиві ножиці повинні бути тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте їх як частину декору при фотографуванні або запису вашої роботи. Золоті ножиці та біндери, що утримують сторінки, можуть доповнити загальний вигляд вінтажного альбому або підкреслити елементи ар-нуво.

Скрапбукінг як прикраса щоденника

В англомовній спільноті скрапбукінг асоціюється з хобі, що пішло в історію. Скрапбукінгом займалися заможні жінки вищого світу, які були звільнені від роботи та від домашніх справ і могли повністю присвятити себе витонченим мистецтвам. Скрапбукінг з'явився як цікавий та екстравагантний спосіб декорування фотоальбомів та особистих щоденників.

Наразі скрапбукінг повертається разом із трендом Bullet Journal. Люди по всьому світу повернулися до ідеї вести паперовий мінімалістичний щоденник для відстеження безлічі справ, які переслідують їх у темпі сучасного світу. Скрапбукінг поступово доповнив ведення щоденника, оскільки декорування сторінок маленькими вирізками, наліпками, сухими квітами та аплікаціями заспокоював багатьох більше, ніж просте записування чергового списку справ.

Так у тиктоці виник тренд journalling чи bujo decorating, чи оформлення щоденників. Люди з різних країн з різною культурою стали займатися все більш естетичною і вишуканою прикрасою щоденників і з часом це стало самоціллю скрапбукінгу.

Виходить зараз, щоб займатися скрапбукінгом або декоруванням щоденника, зовсім необов'язково вести щоденник. Тим більше, що результат скрапбукінгу ви, можливо, захочете опублікувати, а особисті записи лише ускладнять процес редагування фотографій.

Скрапбукінг у 2022 році знову став популярним вже з іншої причини, ніж був у світських жінок. Зараз скрапбукінг це підвид арттерапії, коли ви залишаєтеся наодинці зі своїми думками, почуттями, переживаннями та занурюєтеся в медитативний для мозку процес декорування щоденника.

Використовуйте скрапбукінг для розваги, відпочинку та відновлення та працюйте з якісними європейськими матеріалами.