Набір паперу Folia Creative Card "Threads metallic", 23х33 см, Нитки металік, 10 аркушів

Артикул: 5112309

Виробник: Folia

Наявність: В наявності

Папір для скрапбукінгу Folia Creative Card - це спеціально розроблений папір, який використовується в скрапбукінгу для створення унікальних дизайнів та фонових елементів на сторінках скрапбук-альбомів.

Набір паперу Folia Creative Card "Threads metallic", 23х33 см, Нитки металік, 10 аркушів

  • Бренд: Folia
  • Країна: Німеччина
  • Серія: Creative Card
  • Кількість в наборі: 10 аркушів
  • Щільність: 230г/м2
  • Розмір: 23х33 см
  • Призначення: для скрапбукінгу
     

Мета скрапбукінгу - зберегти та передати історію та емоції, пов'язані з певними моментами життя, такими як весілля, народження, подорожі та інші важливі події. Створення скрапбуку дозволяє вам організувати та представити свої фотографії та спогади у гарній та оригінальній формі.

Скрапбукінг є популярним способом для людей висловити свою творчу індивідуальність, поділитися своїми історіями та створити спадок для майбутніх поколінь. Це також може бути розслаблюючим та медитативним заняттям, яке допомагає зменшити стрес та насолоджуватися творчістю.

Папір є основним матеріалом у скрапбукінгу, і правильний вибір паперу може впливати на візуальний ефект і загальне враження від сторінки. Папір Creative Card бренду Folia відрізняється привабливим та естетично приємним дизайном. Папір для скрапбукінгу проходить спеціальні процеси друку, які забезпечують високу якість зображень, насичені кольори та чіткість деталей. Це важливо для створення привабливих і професійних робіт. Папір можна використовувати для створення основи сторінки, вирізання та створення фонових елементів, обрамлення фотографій, створення колажів та багато іншого.

Папір для скрапбукінгу Creative Card дозволить Вам поринути у світ творчості, зберегти спогади та створити чудові роботи, які будуть радувати Вас та Ваших близьких протягом багатьох років.

Ви дивилися

Набір паперу Folia Creative Card "Threads metallic", 23х33 см, Нитки металік, 10 аркушів
230 грн.

Набір паперу Folia Creative Card "Threads metallic", 23х33 см, Нитки металік, 10 аркушів ....