Фільтр
Виробник

Категорії

Патина на водній основі для зістарювання Cadence Distress Paste, 150 мл

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Патина для декупажу Cadence Distress Paste

Cadence Distress Paste це паста для штучного зістарення та обробки країв у декупажі. Вона на водній основі, абсолютно не токсична, сертифікована EN 71 та CE.

Ця патина дозволяє вам додати відчуття старовини та антикварності навіть найпростішим предметам.

Патина Cadence Distress Paste добре працює з різними поверхнями:

 • Дерево
 • Кераміка
 • Скло
 • Метал
 • Пластмаса
 • Папір
 • Картон

Тому ви можете використовувати патину Cadence Distress Paste у складному декупажі з різними матеріалами.

Найкраще патина Cadence Distress Paste підходить для патинування дерева. Можна повністю покрити патиною дерев'яну поверхню та місцями видалити пасту, щоб створити ефект облупленої фарби. Можна обробити лише краї. Можна використовувати трафарет і створити за допомогою патини Cadence Distress Paste цілісний малюнок дерев'яних кілець і сучків, які посилять відчуття рельєфності від поверхні.

Як використовувати патину Cadence Distress Paste

Щоб нанести патину Cadence Distress Paste, використовуйте губку або пензель. Патина абсолютно не токсична, але зручніше з нею працювати у рукавичках.

 • Змішайте її з Cadence Glazing Medium для розведення патини, якщо вам потрібно покрити велику поверхню.
 • Для обробки та старіння країв можна використовувати пасту без розведення.
 • Губкою нанесіть патину Cadence Distress Paste на краї або частини, що виступають. Ви можете усунути пасту в окремих місцях, щоб отримати ефект старого дерева.
 • Поки паста не застигла, ви можете забрати надлишки губкою.

Кольори патини Cadence Distress Paste

У палітрі патини Cadence Distress Paste є не тільки класичні коричневі відтінки патини, але й зелений, бордовий, рожевий, синій та чорний. За допомогою таких кольорів ви можете створити декор у ніжнішому вінтажному стилі з нотками провансу.

Патина Cadence Distress Paste добре поєднується з іншими фарбами для декору Cadence. Перший шар ви можете нанести акриловими фарбами, щоб додати рукотворності фактурі виробу, а патину використовувати на краях, що виступають.

Патина Cadence Distress Paste у скрапбукінгу

Патину Cadence Distress Paste можна використовувати не тільки для декупажу, але і для скрапбукінгу та декорування Bullet Journal.

Оскільки ця патина відмінно наноситься на папір і не деформує його, за умови, що папір щільний, ви можете використовувати патину для створення фону або обробки країв сторінок у вашому скетчбуку, альбомі або щоденнику.

При роботі на папері патина Cadence Distress Paste не вимагає розведення медіумами, навпаки, з більш сухою пастою зручніше працювати. Щетинистим пензлем ви можете нанести патину на сторінку хаотичними рухами, щоб створити унікальну текстуру. Так само, прибираючи патину в різних місцях, ви створите природний ефект старіння.

Патину також можна використовувати для штучного старіння паперу. Для цього нанесіть патину Cadence Distress Paste на краї аркуша та губкою або серветкою розітріть її всередину. Порівняйте ваш папір із фотографіями старого паперу, щоб зрозуміти, як розташовані паперові волокна і як виглядають краї старого паперу.

Для паперу найкраще підходить коричнева та іржава патина, але в скрапбукінгу ви можете використовувати будь-який колір, який поєднується з основною темою.

Патина Cadence Distress Paste, крім того, чудово допомагає приховувати краї аплікацій у скрапбукінгу та робити непомітні переходи.

Ви також можете використовувати її у штучному зістарюванні фотографій - для цього змішайте її з медіумом або використовуйте в нерозведеному вигляді й тонким шаром плоским пензликом нанесіть на фотографію по всій поверхні. По краях можна додати більше патини, а на самому зображенні має бути тонкий прозорий шар.

Так, коли патина висохне, ви отримаєте штучно зістарене зображення та відчуття старого паперу.