Фільтр
Виробник

Категорії

Вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax, 50 мл

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Вінтажний віск меблевий Cadence Very Vintage Wax

Вінтажний віск меблевий Cadence Very Vintage Wax це віск для реставрації та декорування дерев'яних меблів, декоративних виробів, скриньок ручної роботи. Вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax має три кольори - прозорий, коричневий і чорний. Завдяки таким кольорам ви зможете досягти того самого вінтажного ефекту в стилях dark academia, vintage, steampunk. За допомогою vintage восків Cadence ви можете створити неповторну чарівність старого вінтажного інтер'єру з відтінком англійської класики.

Вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax має три багаті, приглушені відтінки, які допоможуть у декоруванні темного дерева. Вони відмінно поєднуються з вінтажними фарбами та Cadence Rusty Patina - патиною для старіння та декору.

Особливості вінтажного воску Cadence Very Vintage Wax

 • Вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax чудово працює з темним деревом та іншими темними поверхнями
 • Віск Cadence Very Vintage Wax зручно наносити м'якою тканиною та навіть пальцями.
 • Вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax чудово замінює лакування виробу, тому ви можете не використовувати лак для фінішного покриття дерева.
 • Вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax залишає акуратний напівматовий ефект покриття.
 • Поверхню, вкриту воском Cadence Very Vintage Wax, можна натирати для отримання більш глянсового ефекту полірованого лаку.

Для чого використовується віск Cadence Very Vintage Wax

Вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax використовується для декору прикрас в такі стилі інтер'єрів, як стимпанк, вінтаж, шебі-шик, прованс. Він стане в пригоді й при декупажі. Оскільки вінтажний віск меблевий Cadence Very Vintage Wax працює з будь-якою злегка шорсткою поверхнею, ви можете надати будь-якому дерев'яному виробу або старих меблів вінтажної чарівності старовинної Англії. Він наноситься на виріб для створення ефекту благородної деревини.

Урожай віск Cadence Very Vintage Wax повністю замінює лакове покриття, створюючи оксамитову поверхню.

Після нанесення воску його можна натирати ганчіркою, щоб створити ефект відполірованого дерева. Вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax прикрашає поверхню, полірує та захищає її від вологи, вигоряння на сонці та механічних впливів.

Різновиди воску для декору Cadence дозволять досягти безлічі цікавих ефектів. Для захисту поверхні та легкого ефекту патинування стане в пригоді колекція восків Cadence Very Vintage Wax. Ці воски більш матові, ніж інші серії декоративних восків, і не мають блискіток або металевого відтінку.

Вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax - кольори

Усього є 3 кольори вінтажного меблевого воску Cadence:

 • Прозорий - стане в пригоді, якщо ви хочете зберегти малюнок поверхні або покрити вже пофарбовану поверхню.
 • Коричневий - допоможе з більшістю відтінків деревини середньої та темної кольорової гами
 • Чорний - працює з темним деревом і може посилити ефект тріщин від кракелюрного лаку.

Де використовується вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax

 • Чорний вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax стане в пригоді для патинування темного дерева і при акцентуванні тріщин кракелюрного лаку. Тут може допомогти й коричневий вінтажний віск. Прозорий віск максимально збереже видимість малюнку під ним, але тріщини кракелюру можуть бути не такі видні.
 • Урожай віск Cadence Very Vintage Wax активно використовується в декоруванні інтер'єру під стилі vintage, dark academia, english classic, shabby chic. Можна самостійно створити для себе старовинного вигляду письмовий стіл, прикрасити комод або надати старому каркасу ліжка нову чарівність.
 • Захист поверхні. Урожай віск Cadence Very Vintage Wax захищає поверхню, не вимагаючи додаткових покриттів або особливої ґрунтовки. Все, що потрібно зробити перед нанесенням воску - добре протерти або знежирити поверхню спиртом. Він може замінити лакування, але згодом його потрібно буде оновити.

Як наносити віск для декору Cadence Very Vintage Wax

 • Знежирте поверхню спиртом або добре протріть поверхню.
 • Наносити віск можна за допомогою різних інструментів. Для цього можна використовувати губку, синтетичний пензлик або чистий шматочок тканини.
 • Наберіть невелику кількість воску на ганчірочку або палець. Круговими рухами втирайте віск у поверхню виробу. Для кращого ефекту можна нанести вінтажний віск меблевий Cadence Very Vintage Wax в кілька шарів
 • Залишки воску можна прибрати за допомогою чистої ганчірочки.
 • Віск сохне досить швидко. Орієнтовний час висихання 1 день. Але повна полімеризація воску відбувається за місяць, тому для кращого результату готовим виробам потрібно дати час.

Вінтажний віск Cadence Very Vintage Wax - це найкраще рішення для витриманого класичного інтер'єру з перевагою антикварних дерев'яних меблів.