Фільтр
Ціна  10 - 2188 грн.
Виробник

Категорії

Вугілля, сангіна, сепія

Олівець для малюнка білий Conte White round pencil
119 грн.

Олівець для малюнка білий Conte White round pencil. Тип: білий олівець для малюнка. Серія: W..

Показано від 1 до 24 з 50 (всього сторінок: 3)

Сепія, сангіна, соус та вугілля – це матеріали для класичного малюнка. Творчість далеко відійшла від основ: малюють маркерами, пір'яними ручками, лайнерами, фломастерами. Олівці зараз роблять із будь-яких матеріалів, навіть без деревини, із чистого графіту. Новими матеріалами приємно та весело малювати, але іноді ваш внутрішній художник може захотіти класики. Тоді час повернутися до естетичних матеріалів для техніки гризайль та відчути себе середньовічним майстром малюнка.

Особливості сепії, сангіни та вугілля

  • Сепія розмивається водою. Разом з мокрим пензлем ви можете досягати дивовижних акварельних ефектів у монохромі, на які не здатний жоден інший матеріал. Відтінки у неї можуть відрізнятися, але вони дерев'яні і землянисті, ближче до сірого. Якщо у вас дощовий творчий настрій, спробуйте ці однотонні відтінки. Раніше сепію виготовляли з чорнила каракатиці, насичених за кольором та матових. Зараз її роблять штучно, але де-не-де ще можна знайти сепію з каракатиць Шрі-Ланки.
  • Вугілля – найстаріший матеріал для малювання. Їм роблять швидкі начерки, складні картини, скетчі та замальовки. Однаково добре їм можна малювати краєвиди, натюрморт та портрет. Спробуйте поекспериментувати, відійдіть від технік, які ви вивчили у мистецькому виші. Що простіше матеріал, то більше в нього простір для креативу.
  • Сангіна. Абсолютно унікальний матеріал, їм робили начерки ще доісторичні люди. Леонардо Да Вінчі, Рафаель Санті та Мікеланджело Буонаротті теж використовуи сангіну в начерках. Їй прийнято писати саме людей, людське тіло та портрети. Техніка не схожа на малюнок олівця - ви робите кілька штрихів паличкою сангіни і далі розтушовує тон серветкою або пальцем. Робота йде від тону, тому за допомогою сангіни вчаться бачити насиченість тону, тіні та світлові плями. Просто знайдіть темні ділянки, зафарбуйте їх сангіною, і розтушовуйте її навколо так, щоб отримати м'який перехід.


Всі м'які матеріали - сепія, сангіна та вугілля, раніше пресувалися у палички. Вугілля робили зі справжніх правильно обгорілих гілочок. Зараз можна знайти як класичні палички, так і олівці, у яких грифель виготовлений із того ж вугілля, сангіни чи сепії.