Фільтр
Ціна  39 - 161 грн.
Виробник

Категорії

Трансфери

Показано від 1 до 24 з 68 (всього сторінок: 3)

Наклейки для декорування

Наклейки та стікери для декорування називаються також трансфери та перекладні картинки. Щоб їх нанести, потрібно тільки змочити поверхню мокрою губкою. Це робить такі наклейки одним із найшвидших способів прикрасити предмет декору чи інтер'єру.

Трансфери Cadence для декорування

Трансфери або перекладні картинки Cadence потрібні для декорування та легкого нанесення готового малюнка на будь-яку поверхню.

Мало часу? Готові малюнки подобаються більше своїх? З трансферними картинками Cadence ви зможете прикрасити вітрину, вікно, керамічну, металеву та скляну тару, двері, столи, стільці та безліч інших предметів інтер'єру.

Як використовувати перекладні картки Cadence

  1. Добре протріть поверхню, переконайтеся, що вона не боїться води.
  2. Підготуйте трансфер Cadence. Виріжте потрібне або обріжте малюнок по краях. Занадто точно вирізати не потрібно, білий контур не залишиться на предметі.
  3. Покладіть картку лицьовою стороною вниз.
  4. Мокрою губкою протріть м'яко всю поверхню з малюнком. Слідкуйте, щоб всюди малюнок щільно прилягав до поверхні.
  5. Коли малюнок приклеїться до поверхні, стягуйте лист у бік.

Для чого використовувати переказні картки Cadence

Трансферні зображення потрібні для того, щоб швидко і легко зробити декор однаковими або різними зображеннями без необхідності самостійно малювати.

Коли малюнок висихає він здається надрукованим, тому ви можете використовувати трансфери для декорування предметів інтер'єру під вінтаж, або стиль що полюбився мастерицям-рукодільницям - шеббі шик.