Фільтр
Ціна  78 - 638 грн.
Виробник

Категорії

Трафарети

Показано від 1 до 24 з 212 (всього сторінок: 9)

Трафарети

Трафарети Cadence це знахідка для рукоділля, декорування щоденників, скрапбукінгу та найрізноманітнішої творчості. За допомогою трафаретів ви зможете безпомилково зробити складний комплексний малюнок, причому використовувати для цього будь-які матеріали.

Для чого потрібні трафарети

Якщо ви колись замислювалися, як виходять ті бездоганні малюнки однокласниці, а потім бачили шедевр крейдою на меню кафе, знайте, швидше за все - це трафарети. Трафарети дозволяють за кілька секунд створити малюнок, який би зайняв кілька днів, якби ви малювали його руками.

Трафаретами постійно користуються професіонали декорування, дизайнери, художники ресторанних меню та вивісок, бо трафарет, на відміну від людини, не помиляється.

Якщо вам належить зробити малюнок на видному для відвідувачів місці, і ви не впевнені у своїх здібностях малювати безпомилково, вас виручить величезна різноманітність трафаретів Cadence.

Які бувають трафарети

У нашому магазині АЗУР трафарети Cadence розрізняються за розміром. Уявіть, для чого вам потрібен трафарет: для скрапбукінгу, прикраси щоденника, дитячого виробу або серйозного дизайну стіни, і в залежності від розміру потрібного трафарету пройдіть в один із розділів.

Трафарети бувають різні:

  • Одноразові трафарети - відмінно підходять для разових декорацій, вони дешевші, але при цьому ви можете не боячись використовувати фарби, балончики та різноманітну художню хімію.
  • Багаторазові трафарети – зазвичай зроблені із силікону. Вони часто м'які, тому краще використовувати їх на горизонтальній поверхні. Якщо бажаєте, щоб трафарет справді був багаторазовий, не забувайте відмивати навіть бічні грані від фарби після використання. Намагайтеся використовувати з такими трафаретами матеріали на водній основі, які легко змити з силікону.

Крім цього, трафарети розрізняються за формою та малюнком:

  • Круглі трафарети – часто дуже складні мандали, їх можна використовувати як цілим колом, так і частиною для декорування Bullet Journal, скетчбуку або як частину скрапбукінгу.
  • Бордюрні трафарети - довгі та з орнаментом, що повторюється. Відмінно підходять для створення рамок, бортиків картини, декорування розворотів щоденників та артбуків.
  • Трафарети з літерами. Тут можуть бути й літери алфавіту окремо, і цілі малюнки з літер, схожі на леттеринг від руки, і трафарети вінтажного, але нерозбірливого курсиву для декору листів на кшталт старої Англії.
  • Великі трафарети 45х45 см – використовуються для прикраси стін, ресторанних меню, для повноцінного розпису стіни у сучасному інтер'єрі замість шпалер. Їх також можна розрізати на більш дрібні частини й використовувати частини, що сподобалися в скрапбукінгу або декорі фотоальбому.
  • Трафарети з об'єктами. Це можуть бути численні трафарети з квітами, тваринами, об'єктами архітектури. Трафарети Cadence особливо нагадують малюнки від руки, тому їх можна переплутати з власною творчістю. Якщо ви хочете чогось ідеального у своєму блокноті, і не хочете малювати самостійно – використовуйте трафарети. Вони бувають у різних стилях - вінтаж, стимпанк, готика, прованс, англійська класика, ретро, кантрі, поп початку 00-х.

Трафарети для Bullet Journal

Якщо ви захоплюєтеся естетичними розворотами Bullet Journal в інстаграмі, і не уявляєте, як людина взагалі могла так акуратно намалювати складний малюнок без помилок, відповідь проста - вона і не малювала! В інстаграмі існує тренд ідеальності, тому багато хто не хоче показувати зроблені від руки малюнки, оскільки вважають їх недостатньо ідеальними. Тут теж допоможуть трафарети. Вони заздалегідь надруковані безпомилково, вам потрібно лише розфарбувати прогалини всередині трафарету, і малюнок буде ідеальним.

Деякі блогери навіть йдуть на хитрість: починають малюнок із трафарету, а потім трохи підмальовують його, щоб здобути нотку недбалості. Так малюнок ще більше схожий на виготовлений від руки, але при цьому зберігає ідеальність трафарету.