Фільтр
Ціна  50 - 495 грн.
Виробник

Категорії

Термопластик Polymorfus

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Термопластик Polymorphus

Термопластик Polymorphus – це пластик, який стає м'яким при нагріванні до 65 градусів. Ця властивість робить термопластик чудовим матеріалом для ліплення, з якого можна ліпити й прості фігурки, і реалістичні моделі.

Як тільки Polymorphus застигає, він стає міцним, як звичайний пластик. Якщо ви розігрієте поліморфус знову, він знову стане пластичним, тому ви необмежено довго можете переробляти та виправляти скульптуру.

Властивості термопластика Polymorphus

  • Плавиться при температурі вище 65 градусів
  • Для розм'якшення достатньо покласти у гарячу воду
  • Не прилипає до рук
  • Приємний на дотик
  • Не має запаху
  • Безбарвний, можна фарбувати й спеціальними барвниками та фарбами
  • Не токсичний, не шкодить дітям (від 3-х років) та тваринам
  • Міцний при охолодженні, не ламається
  • При повторному нагріванні знову стає пластичним
  • Втрачає властивості пластичності при перегріві вище 200 градусів

Як використовувати поліморфус термопластик

В упаковці із термопластиком ви виявите невеликі гранули. Їх потрібно всипати у тару із гарячою водою. Як тільки гранули з білих стануть прозорими, перемішайте термопластик за допомогою палички або ложки та виймайте з води.

Чим вища температура, тим м'якшим стане пластик. Сам по собі термопластик не обпалює руки, тому що слабо проводить тепло, проте будьте обережні, щоб не обпектися гарячою водою.

Коли пластик для ліплення стане м'яким, починайте скульптуру.

Термопластик для ліплення підходить і для невеликих тренувальних скульптур і декорацій, і для повноцінних моделей. З термопластику ви можете зробити унікальних героїв для настільної гри чи мініатюри.

Якщо пластик остигає швидше, ніж вам потрібно, знову покладіть його у воду, і він стане м'яким.

Таким же способом ви можете сплавляти різні частини із пластику один з одним.

Що можна зробити за допомогою поліморфусу

Термопластик Polymorphus відмінно працює не тільки при скульптурі та ліпленні, а ще й допоможе в різних домашніх виробах і дрібному побутовому ремонті.

Витрата у термопластику невелика, тому ви легко зможете виліпити з нього ергономічну ручку для леза або напилка, зробити нову кришку замість загубленої та навіть замінити пластмасові крани та ручки.

Це не професійне рішення, проте зручність роботи з термопластиком дозволяє оперативно розв'язувати проблему.

Як пофарбувати термопластик Polymorphus

1-й варіант: за допомогою фарбників для термопластику. У магазині АЗУР ви знайдете весь набір доступних барвників для поліморфусу.

Барвники для термопластику Polymorphus також поставляються у гранулах. Щоб пофарбувати термопластик, покладіть гранули у розігріту масу пластику і помістіть назад у гарячу воду. Коли ви перестанете бачити окремі кульки, діставайте масу та розімніть її руками, щоб розподілити барвник по всій масі термопластика.

Барвник для термопластику не фарбує руки та не забруднює одяг. Так само і застиглий кольоровий термопластик не змінюватиме колір і фарбуватиме інші предмети.

2-й варіант: пофарбуйте фарбами вже готову скульптуру. Цей спосіб більше підійде для скульпторів та декораторів моделей. Коли скульптура готова і ви не збираєтеся її більше змінювати, пофарбуйте термопластик акриловими фарбами.

Ви можете використовувати акрил з ефектами або текстурою, щоб підкреслити окремі форми скульптури із термопластику Polymorphus.

При такому способі фарбування термопластика починайте з великих кольорових плям і переходьте до менших деталей.

Забарвлення акриловими фарбами скульптури з термопластику не буде водостійким, тому фарбувати скульптуру варто лише на завершальному етапі роботи.

Використовуйте термопластик Polymorphus для ліплення та скульптури.